Czy "Przepisy czytelników" wycofano z produkcji?

Obserwuj wątek

Odp: Czy "Przepisy czytelników" wycofano z produkcji?

olmanka
  • olmanka

  • Posty: 270
  • Przepisy: 444
  • Artykuły: 5
aha, to nie wiem co jest z tymi kioskami, że nie ma to dobrze, bo juz sie przestraszyłam bo uwielbiam wszystkie gazety z przepisami, ale tą ze szczególnością. Niestety nie udało mi się znaleźć strony tej gazety, ale będę jeszcze szukać w internecie. Dziękuję

Odp: Czy "Przepisy czytelników" wycofano z produkcji?

iziona
  • iziona

  • Posty: 76
  • Przepisy: 1306
  • Artykuły: 0
olmanka jest ta gazetka i na dniach ukaże się nowy numer, zresztą na fb mają profil to może się dowiesz czemu nie mogłaś jej dostać, u mnie w kiosku leży na wystawie.

Czy "Przepisy czytelników" wycofano z produkcji?

olmanka
  • olmanka

  • Posty: 270
  • Przepisy: 444
  • Artykuły: 5
Witam ostatnio coraz częściej zastanawiam się, co się stało z gazetą "Przepisy czytelników". Dokładnie szukałam jej we wszystkim kioskach, ale jej nie ma... a jeszcze 2 miesiące temu kupowałam numer. Ale myślę, że po prostu wycofali z produkcji, bo gazeta "Przyślij przepis" przynosiła większe zyski. Ja osobiście stokrotnie wolałam gazetę Przepisy czytelników, po prostu przepisy były ciekawsze, można było dowiedziec się, ile danie ma kalorii i specjalne działy były też lepsze..no, ale sobie już ponarzekałam, a przecież nie po to założyłam ten wątek. Myślę, że może ktos będzie lepiej poinformowany ode mnie więc przekierowuje na pytanie zawarte w temacie: Czy gazetę "przepisy czytelników" wycofano? wiadomo dlaczego? Dziekuję za odpowiedzi mam nadzieę, że nie naruszyłam regulaminu

Odpowiedz na/ edytuj Czy "Przepisy czytelników" wycofano z produkcji?