Czy też tak macie?

Obserwuj wątek

Odp: Czy też tak macie?

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
Dziś znowu postanowiłem kupić buty....Zajęło mi to tylko dwie minuty plus dojazd. Nie kupiłem. Kurcze czemu mi nikt nie powiedział, że dziś jest święto ustawowe i wszystko zamknięte ?.
Na szczęście pooby były otwarte....

zmieniono 1 raz (ostatnio 15 sie 2010 21:49 przez Bahus)
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: Czy też tak macie?

Anula
  • Anula

  • Posty: 2320
  • Przepisy: 336
  • Artykuły: 1
Lubie robic zakupy,tylko zawsze jak ide kupic cos konkretnego to akurat nie ma tego,albo nie ten rozmiar,kolor itp.Najlepiej wychodzi mi kupowanie kiedy mam wiecej srodkow w kieszonce i ide zaszalec,wiedzac ze nie musze kupic np.kurtki bo jest mi potrzebna,tylko kupie to co akurat wpadnie mi w oko i spodoba mi sie(oczywiscie w granicach rozsadku).

Odp: Czy też tak macie?

luna19
  • luna19

  • Posty: 1158
  • Przepisy: 572
  • Artykuły: 0
O ja to tez sie zawsze nabiegam ) ale ostatnio buszowałam na giełdzie .. tam zawsze mozna coś dla siebie znaleźc i ceny dostępne ..
A moja córka chciala być nowoczesna hihih znalazła extra buty na allegro ech az jej pozazdroscilam troche ale ok.. butki przyszly , poprzymierzałysmy obie bo ten sam rozmiar nosimy ... i kiedy wreszcie wyszla na ulice to po ok 100 metrach odpadl obcas buty znalazly sie u szewca.. po ok tygodniu odpadl drugi obcas no i tak z ceny 50 zl + dwa razy szewc zrobilo sie 75 ... i czy nie lepiej bylo pojść do sklepu? zamiast szukac taniochy na allegro hee

Odp: Czy też tak macie?

caroline1983
Jak mam iśc na zakupy to sie robie chora. Lubie fasony spokojne, klasyczne bez tych wszystkich cekinów, bezsensownych nadruków itp. a w sklepie same fiu-bździu dla nastolatek, oststni krzyk mody (nie wazne ze to nie nadaje się żeby sie ludziom na oczy pokazać - młodziez na to nie zwraca uwagi). A jak jest cos co mi sie podoba to cena jest chyba z kosmosu. A juz najgorzej jest z butami - albo szpile albo płaskie - a ja akurat lubie srednie. No i spodnie - kupic cos co nie jest biodrówkami to trzeba sie nieźle nachodzić

Czy też tak macie?

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
Kiedyś (bardzo dawno temu) było fajniej i łatwiej żyć Jak chciałem kupić buty to szedłem do najbliższego sklepu obuwniczego i pytałem: "czy dowieźli buty o rozmiarze takim a takim?" Jeśli "tak" to moja odpowiedź brzmiała: "to poproszę" ....i koniec, kropka, po zakupach. A teraz?
Wczoraj obszedłem ze 13 -cie sklepów obuwniczych w jednym z poznańskich centrów handlowych...na przymierzałem się, że aż mnie noga zaczęła boleć. I co? I nic. Nie kupiłem. Nie mogłem się zdecydować...Jutro idę znowu....
Czy też macie tego typu "problemy" Napiszcie jak robicie zakupy?

zmieniono 1 raz (ostatnio 28 lip 2010 21:21 przez Bahus)
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odpowiedz na/ edytuj Czy też tak macie?