Czyszczenie ozdobnych pucharków

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Czyszczenie ozdobnych pucharków

ciasteczka
Bardzo się cieszę, że mogłam pomóc i moja rada zadziałała Pasta do zębów jeszcze nigdy mnie nie zawiodła Dobrze, że i tym razem zadziałała  

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Czyszczenie ozdobnych pucharków

mocsłodkości
Zadziałała pasta do zębów Pucharki wyglądają jak nowe. Bardzo Ci dziękuję za radę  

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Czyszczenie ozdobnych pucharków

ciasteczka
mocsłodkości napisał(a):

ciasteczka napisał(a):

Sposobu z sodą oczyszczoną nie słyszałam. Możesz napisać o nim coś więcej? Jak się nią czyści? 


Do wysokiego naczynia wlewasz gorącą wodę, wsypujesz 2-3 opakowania sody oczyszczonej. Mieszasz i wkładasz to co chcesz wyczyścić. Zostawiasz na jakiś czas. Ponoć działa. 


Bardzo ciekawy sposób. O takim nie słyszałam. Wart przetestowania. Wypróbuję go przy następnym czyszczeniu sztućców  

Odp: Odp: Odp: Odp: Czyszczenie ozdobnych pucharków

mocsłodkości
ciasteczka napisał(a):

Sposobu z sodą oczyszczoną nie słyszałam. Możesz napisać o nim coś więcej? Jak się nią czyści? 


Do wysokiego naczynia wlewasz gorącą wodę, wsypujesz 2-3 opakowania sody oczyszczonej. Mieszasz i wkładasz to co chcesz wyczyścić. Zostawiasz na jakiś czas. Ponoć działa. 

Odp: Odp: Odp: Czyszczenie ozdobnych pucharków

ciasteczka
Sposobu z sodą oczyszczoną nie słyszałam. Możesz napisać o nim coś więcej? Jak się nią czyści? 

Odp: Odp: Czyszczenie ozdobnych pucharków

mocsłodkości
ciasteczka napisał(a):

mocsłodkości napisał(a):

Dostałam od sąsiadki w prezencie śliczne pucharki. Pokryła je patyna. Czym najlepiej się jej pozbyć, by nie zniszczyć powierzchni pucharków? I jak wyczyścić ozdobne nóżki, pełne małych zakamarków?


Takie pucharki możesz wyczyścić np. miętową pastą do zębów Dajesz trochę na starą szczoteczkę do zębów i czyścisz. Czyszczę tak od lat i nie mam zarysowań na niczym  


Dzięki za radę Wypróbuję najpierw ten sposób z pastą. Jak nie pomoże to zastosuję inny. Mama poradziła mi sodę oczyszczoną, ale ta pasta jakoś bardziej do mnie przemawia. 

Odp: Czyszczenie ozdobnych pucharków

ciasteczka
mocsłodkości napisał(a):

Dostałam od sąsiadki w prezencie śliczne pucharki. Pokryła je patyna. Czym najlepiej się jej pozbyć, by nie zniszczyć powierzchni pucharków? I jak wyczyścić ozdobne nóżki, pełne małych zakamarków?


Takie pucharki możesz wyczyścić np. miętową pastą do zębów Dajesz trochę na starą szczoteczkę do zębów i czyścisz. Czyszczę tak od lat i nie mam zarysowań na niczym  

Czyszczenie ozdobnych pucharków

mocsłodkości
Dostałam od sąsiadki w prezencie śliczne pucharki. Pokryła je patyna. Czym najlepiej się jej pozbyć, by nie zniszczyć powierzchni pucharków? I jak wyczyścić ozdobne nóżki, pełne małych zakamarków?

Odpowiedz na/ edytuj Czyszczenie ozdobnych pucharków