Czytanie dzieciom

Obserwuj wątek

Odp: Czytanie dzieciom

fitAga
  • fitAga

  • Posty: 19
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Czytanie małym dzieciom jest bardzo ważne. Potrafi to bardzo wpłynąć na ich rozwój, dlatego raczej nie radzę z tego rezygnować. W ogóle dzieciom trzeba poświęcać jak najwięcej uwagi i pokazywać im świat od małego.

Odp: Odp: Czytanie dzieciom

mocsłodkości
misia5 napisał(a):

ciasteczka napisał(a):

Jak często czytacie swoim dzieciom książki? Lubicie to robić czy dostajecie "białej gorączki" jak przybiegają do Was i chcą byście im poczytali?


Ja lubię to robić. Kilka książek znam na pamięć Czytałam je tyle razy, że mogę je wyrecytować nawet w środku nocy


Skąd ja to znam Mnie irytuje jak kilkanaście dni z rzędu muszę czytać to samo. Nie okazuję tego, bo w końcu to dla dziecka książka a nie dla mnie. Nauczy się czytać to samo będzie ją czytało. Pod choinką znajdzie inne opowiadania z tej serii i może będzie chętne do poznania innych przygód. Co prawda książek Ci u nas dostatek, ale ta jedna uwielbiana

Odp: Czytanie dzieciom

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
ciasteczka napisał(a):

Jak często czytacie swoim dzieciom książki? Lubicie to robić czy dostajecie "białej gorączki" jak przybiegają do Was i chcą byście im poczytali?


Ja lubię to robić. Kilka książek znam na pamięć Czytałam je tyle razy, że mogę je wyrecytować nawet w środku nocy

Czytanie dzieciom

ciasteczka
Jak często czytacie swoim dzieciom książki? Lubicie to robić czy dostajecie "białej gorączki" jak przybiegają do Was i chcą byście im poczytali?

Odpowiedz na/ edytuj Czytanie dzieciom