Dary jesieni

Obserwuj wątek

Odp: Dary jesieni

mocsłodkości
ciasteczka napisał(a):

Jesień w pełni. Kilka ostatnich dni była przepiękna. Nie wiem jak Wy ale ja z moją rodziną robiliśmy długie spacery i zbieraliśmy dary jesieni. Teraz jak zaczęła się paskudna szarówka dzieciaki będą mogły robić różne dekoracje. Robicie jakieś dekoracje z darów jesieni?


Moje dzieci robiły korale z jarzębiny. Teraz się suszą i będą na zimę dla ptaków. Mamy też ludziki z kasztanów i żołędzi. One co prawda straciły swój urok bo kasztany się skurczyły, ale dekoracja jest piękna

Odp: Dary jesieni

robaczek
  • robaczek

  • Posty: 867
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
ciasteczka napisał(a):

Jesień w pełni. Kilka ostatnich dni była przepiękna. Nie wiem jak Wy ale ja z moją rodziną robiliśmy długie spacery i zbieraliśmy dary jesieni. Teraz jak zaczęła się paskudna szarówka dzieciaki będą mogły robić różne dekoracje. Robicie jakieś dekoracje z darów jesieni?


Jakiś specjalnych dekoracji nie robię, ale mam bukiet kolorowych liści. Teraz co prawda są już suche i mało atrakcyjne, ale jeszcze stoją. Koło wazonu mam kilka kasztanów i żołędzi. Resztę zabrały siostrzenice do szkoły

Dary jesieni

ciasteczka
Jesień w pełni. Kilka ostatnich dni była przepiękna. Nie wiem jak Wy ale ja z moją rodziną robiliśmy długie spacery i zbieraliśmy dary jesieni. Teraz jak zaczęła się paskudna szarówka dzieciaki będą mogły robić różne dekoracje. Robicie jakieś dekoracje z darów jesieni?

Odpowiedz na/ edytuj Dary jesieni