Dekoder kontra ja

Obserwuj wątek

Odp: Dekoder kontra ja

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
Cieszę się, że mogłam pomóc  

Odp: Odp: Odp: Odp: Dekoder kontra ja

robaczek
  • robaczek

  • Posty: 867
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
misia5 napisał(a):

robaczek napisał(a):

Dzięki za pomoc. Odłączę ten nieszczęsny kabel i ponownie podłączę. Jak to nie pomoże to pójdę do punktu i powiem jaka jest sprawa.


Jasne. Zawsze lepiej sprawdzić. Może akurat coś się poluzowało i ponowne podłączenie spowoduje, że problem zniknie. Tylko odepnij przy wyłączonym dekoderze inaczej stracisz wszystkie nagrania. 


Miałaś rację. Skończyło się na wymianie kabla. Teraz wszystko działa

Odp: Odp: Odp: Dekoder kontra ja

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
robaczek napisał(a):

Dzięki za pomoc. Odłączę ten nieszczęsny kabel i ponownie podłączę. Jak to nie pomoże to pójdę do punktu i powiem jaka jest sprawa.


Jasne. Zawsze lepiej sprawdzić. Może akurat coś się poluzowało i ponowne podłączenie spowoduje, że problem zniknie. Tylko odepnij przy wyłączonym dekoderze inaczej stracisz wszystkie nagrania. 

Odp: Odp: Dekoder kontra ja

robaczek
  • robaczek

  • Posty: 867
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Dzięki za pomoc. Odłączę ten nieszczęsny kabel i ponownie podłączę. Jak to nie pomoże to pójdę do punktu i powiem jaka jest sprawa.

Odp: Dekoder kontra ja

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
robaczek napisał(a):

Powiedzcie mi. Wam też resetuje się dekoder jak wycieracie kurze na nim lub obok niego? Ja gotowa jestem zrezygnować z wycieranie na nim kurzu, bo co go dotknę, on się resetuje i wszystkie nagrania z dysku tracę :/


Miałam ten sam problem. Zabrałam dekoder razem z tym nieszczęsnym przewodem łączącym go z dyskiem do punktu, w którym kupiłam pakiet. Okazało się, że winny jest przewód. Dostałam nowy i od tej pory nic złego się nie dzieje. 

Odp: Dekoder kontra ja

biedroneczki
robaczek napisał(a):

Powiedzcie mi. Wam też resetuje się dekoder jak wycieracie kurze na nim lub obok niego? Ja gotowa jestem zrezygnować z wycieranie na nim kurzu, bo co go dotknę, on się resetuje i wszystkie nagrania z dysku tracę :/


Może masz poluzowany kabel? Po następnej aktualizacji, wypnij go i wepnij ponownie.

Dekoder kontra ja

robaczek
  • robaczek

  • Posty: 867
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Powiedzcie mi. Wam też resetuje się dekoder jak wycieracie kurze na nim lub obok niego? Ja gotowa jestem zrezygnować z wycieranie na nim kurzu, bo co go dotknę, on się resetuje i wszystkie nagrania z dysku tracę :/

Odpowiedz na/ edytuj Dekoder kontra ja