Kilka uwag o tym jak pisać przepisy by były zgodne z nowymi zasadami

Obserwuj wątek

Do Smakosza 1988

bernika
  • bernika

  • Posty: 204
  • Przepisy: 817
  • Artykuły: 0
Smakoszu, twoj nick jest niestety przeciwienstwem tego co tu prezentujesz. co do zdjęc ja tez zaczynałam od zdjec komórką ale strałm sie zeby bylo na nich widac wyraznie, poza tym widze ze czesc zdjec potrafisz zrobic na tyle przyzwoitych ze widac co na talerzu jest (chociazby ten urodzinowy tort), wiec jak juz weszłas tutaj i chcesz sie bawic w powazne gotowanie to zaakceptuj zasady i przykładaj sie na tyle zeby innych twoje zdjecia i dania nie odstraszały. zastanów sie czy chcialabys czytac gazete lub ksiazke kucharska z tak zrobionymi zdjeciami? jakosc przepisow mowi o tobie, to znaczy ze skoro nie dbasz o to co przedstawiasz, robisz to byle jak w biegu, nie poczekasz az zdjecie ktore pstrykniesz nawet jesli to bedzie 125 bedzie w koncu ostre i wyrazne, ze talerz nei bedzie ciepnięty miedzy gazety a klawiature, to znaczy ze w zyciu tez tak postepujesz, jestes byle jaka? nie męcz innych taka bylejakoscia. odwrotnie robisz sobie w ten sposob wrogów na tym portalu a twoje przepisy nikogo nie interesuja poza tym jak ci wytaknac bład. chyba ze twoim celem jest tylko przepisywanie ksiazek zeby zdobyc nagrode. i przestan byc chamska i ordynarna w komentarzach i prywatnych wiadomosciach bo nie tedy droga a skoro ktos ci wytyka błedy to nalezy sie na nich uczyc, zmienic to i owo a nie starac sie złosliwie pyskowaczasami trzeba umiec sie przyznac do błedu , uczenie na nich wcale nie boli bo na tym polega dorosłosc Smakoszu. a ten portal to dla wielu z nas nie zabawa w piaskownicy (jak dla ciebie) tylko czesc naszego zycia i wiekszosci z nas zalezy na jakosci tego co tu sie dzieje. I nie wytykaj ludziom wieku bo to niegrzecznie. ale widac ty nie bardzo wiesz co to kindersztuba...

i widać nie ja jedyna ma takie zdanie...

Odpowiedz na/ edytuj Kilka uwag o tym jak pisać przepisy by były zgodne z nowymi zasadami