Domowe nalewki

Obserwuj wątek

Domowe nalewki

zielonka
  • zielonka

  • Posty: 55
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Nie przepadam szczególnie za nalewkami i pije je rzadko. Domowa nalewka malinowa lub z bzu na przeziębienie, tuż przed pójściem spać, działają cuda

Odp: Domowe nalewki

Zardox
  • Zardox

  • Posty: 5
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Najlepsza jaką piłem to produkcji mojego ojca nalewka z mirabelek. Cud, miód - i słodka i kwaśna i ten piękny miodowy kolor!

Odp: Odp: Domowe nalewki

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
Nalewki z owoców leśnych nigdy nie próbowałam. Ciekawe jak smakuje i jaki ma kolor. Jakich owoców do niej używacie?

Odp: Domowe nalewki

baniusia3
  • baniusia3

  • Posty: 10
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Mój tata jest ekspertem od nalewek osobiście bardzo lubię z leśnych owoców i z pigwy.Ciekawe czy wam też smakują?

Odp: Odp: Domowe nalewki

mocsłodkości
Chętnie poznam przepis na tą z mandarynek, bo zapowiada się świetnie. Nigdy nie piłam takiej i jestem ciekawa jej smaku. A ta z bzu też pewnie jest pyszna

Odp: Domowe nalewki

WinoToskanii_pl
Nalewka z mandarynek oraz bzy są naprawdę pyszne,jeżeli ktoś będzie nimi zainteresowany to chętnie podam przepis

Odp: Domowe nalewki

ciasteczka
Ja lubię malinową i wieloowocową. Sama nie robię, ale mój tata jest mistrzem domowych nalewek Co roku przygotowuje nowe. Po kilku latach stają się doskonałym prezentem. Pycha

Domowe nalewki

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
Choć nie należę do zagorzałych fanów napojów procentowych lubię czasem napić się dobrej nalewki. Osobiście uwielbiam wiśniową i ze śliwek węgierek. Jakie Wam smakują?

Odpowiedz na/ edytuj Domowe nalewki