Dresingi do sałatek

Obserwuj wątek

Odp: Dresingi do sałatek

yuki
  • yuki

  • Posty: 5
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Mój ulubiony to dressing z zielonym pesto z salad story. Jestem uzależniona do tego stopnia, że nie ważne jaki rodzaj sałatki czy boxa biorę, to sos zawsze jest ten sam haha

Odp: Dresingi do sałatek

mocsłodkości
Ale mi dziewczyny narobiłyście ochoty na taką pyszną wiosenną sałatkę. Uwielbiam takie sałatki zarówno z sosem winegret jak i takim jak podała zielonka. Jeszcze trochę i zaczną się pojawiać rzodkiewki zacznie schodzić szczypiorek Jak ja kocham wiosnę

Odp: Dresingi do sałatek

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
Ja lubię sałatki z sosem winegret Najlepszy robi mój tata Niedzielne obiady kojarzą mi się właśnie z sałatką z tym sosem

Odp: Dresingi do sałatek

zielonka
  • zielonka

  • Posty: 55
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Moja najprostsza i ulubiona sałatka to sałata lodowa i pomidorki cherry, do której dodaję czasem kiełki i kukurydzę z puszki. Szczypta soli i pieprzu i sos z odrobiny oleju (nie lubię smaku oliwy), soku z cytryny i koperku. Nie trzeba go dużo, pomidorki są już wystarczająco mokre. W pięć minut można zrobić dużą miskę sałatki

Dresingi do sałatek

mocsłodkości
Jak to zwykle bywa dodatkiem do obiadu są pyszne sałatki. Macie jakieś pomysły na dresingi? Jaki jest wasz ulubiony przepis na taki właśnie dresing? Co najczęściej dodajecie do sałatek? Bez jakich dodatków nie wyobrażacie sobie dobrej sałatki?

Odpowiedz na/ edytuj Dresingi do sałatek