Drukarka

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Drukarka

Joanna0
  • Joanna0

  • Posty: 3347
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Zachęcam do wejścia na panel opinii https://panel.badanie-opinii.pl/, gdzie w łatwy sposób można wymieniać punkty na gotówkę

Odp: Drukarka

biedroneczki
robaczek napisał(a):

Jaka drukarka jest lepsza - atramentowa czy laserowa?


Ja stawiam na atramentową.

Drukarka

robaczek
  • robaczek

  • Posty: 867
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Jaka drukarka jest lepsza - atramentowa czy laserowa?

Odpowiedz na/ edytuj Drukarka