Dwór Góralski Krywań k/Lęborka

Obserwuj wątek

Odp: Dwór Góralski Krywań k/Lęborka

jeste taka strona gastronauci.pl. zadna konkurencja dla gotujmy, bo tam pisze sie recenzje dla restauracji. mozna napisac co lezy na sercu

Odp: Dwór Góralski Krywań k/Lęborka

Mira W
  • Mira W

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
wczoraj mieliśmy wątpliwą przyjemność zjedzenia obiadu w restauracji Krywań. Na realizacje zamówienia czekaliśmy 35 minut (schabowy z frytkami ) ! Na sześć zamówionych dań otrzymaliśmy pięć, ostatnie po interwencji zostało doniesione kiedy pozostali znajomi już zjedli. Nie zaproponowano nam reklamowanego czekadełka, nie usłyszeliśmy słowa przepraszam, ani żadnej innej formy rekompensaty, poza zapakowaniem ostatniego dania na wynos. Obsługa była niekompetentna i źle zorganizowana.

Nikomu niepolecany tej restauracji, jesteśmy bardzo rozczarowani jakością usług.

Odp: Dwór Góralski Krywań k/Lęborka

dziewczyna1988

Odp: Dwór Góralski Krywań k/Lęborka

Tomasz Rodzik
fajny opis

Dwór Góralski Krywań k/Lęborka

bazja
  • bazja

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
zamówiliśmy z mężem żurek z jajkiem (specjalnie zapytaliśmy o to jajeczko, ale go w zupce nie było), czekaliśmy 40 minut; ludzie, którzy przyszli po nas byli wcześnij obsłużeni; drugie danie było jako takie; ale najbardziej zadziwiające było tłumaczenie kelnerki, gdy przyniosła zawyżony rachunek: twierdziła, że "nie zdążyli zmienić cen w menu, a i tak dała mi rabat". Chciałam rozmawiać z kierownikiem, ale kelnerka tylko gdzieś zadzwoniła i stwierdziła, że nic nie może zrobić. Uparłam się, a kelnerka powiedziała, że resztę będzie musiała zapłacić z własnej kieszeni. Poprosiłam również o książkę skarg i zażaleń, ale takowej nie było. Próbowałam wejść na podaną w ulotce reklamowej stronę "dworu", ale taka nie istnieje. Z ulotki wyczytałam, że "...zanim siądziesz na krzesełko, już dostaniesz czekadełko, swojski smalec ze skwarkami i przekąsisz ogórkami..." - niestety nie dostałam czekadełka, a jak wspomniałam czekałam długo. NIE POLECAM!

Odpowiedz na/ edytuj Dwór Góralski Krywań k/Lęborka