DZIĘKUJĘ

Obserwuj wątek

Odp: DZIĘKUJĘ

A.B.
  • A.B.

  • Posty: 1458
  • Przepisy: 259
  • Artykuły: 3
Nie wiem jak to się stało,ale nagle dowiedziałam się,że wygrałam za jednym zamachem kubeczek i książkę.Rany,tak się cieszę dzięki WAM wiem po raz kolejny jak to jest mieć szczęście,dziękuję!
obrazek

Odp: DZIĘKUJĘ

A.B.
  • A.B.

  • Posty: 1458
  • Przepisy: 259
  • Artykuły: 3
hmmm,zaczęłam czytać,to rzecz gustu,ale i tak jest NAJCENNIEJSZA, bo ją wygrałam,może powinnam zagrać w toto-lotkaDZIĘKI Z CAŁEGO

Odp: DZIĘKUJĘ

Sarenka
  • Sarenka

  • Posty: 3284
  • Przepisy: 571
  • Artykuły: 1
O! i ja na nia czekam. I jak A.B zabierasz sie do lektury?

Odp: DZIĘKUJĘ

A.B.
  • A.B.

  • Posty: 1458
  • Przepisy: 259
  • Artykuły: 3
Wczoraj listonosz przyniósł mi książkę,BAAAAAArdzo dziękuję

Odp: DZIĘKUJĘ

Sarenka
  • Sarenka

  • Posty: 3284
  • Przepisy: 571
  • Artykuły: 1
Mala rzecz, a cieszy

Odp: DZIĘKUJĘ

A.B.
  • A.B.

  • Posty: 1458
  • Przepisy: 259
  • Artykuły: 3
Dzięki za super kubek,nawet nie wiecie jaką radość sprawiliście mi tym zielonym cudeńkiem

Odp: DZIĘKUJĘ

matri13
  • matri13

  • Posty: 129
  • Przepisy: 55
  • Artykuły: 0
Przyłączę się do słów(literek)A.B. ..miło tu z Wami..fajnie jest gdy obce sobie na dobrą sprawę osoby dzielą się swoimi troskami,problemami a przede wszystkim radościamii na swój sposób stają się sobie bliskie..w każdej wolnej chwili zaglądam tutaj..w danym momencie jestem w trakcie przeprowadzki i nie bardzo mam możliwość zaglądania na naszą stronkę,ale kiedy tylko mam okazję to jestem..korzystam z komputera mojej sąsiadki-przyjaciółki..będę tu zawsze kiedy tylko będę miała co do tego okazję

Odp: DZIĘKUJĘ

A.B.
  • A.B.

  • Posty: 1458
  • Przepisy: 259
  • Artykuły: 3
Kochane moje,ja wiem,że czasami myśli nie nadążają za stukotem palców w klawiaturę,to fakt jestem tu od niedawna i dzięki WAM zostałam tu na dłużej,ja uczę się tez dużo od Was i to nie tylko w kwestii kulinarnej,to tu znalazłam wiele ciepła i otwartych serc,wsparcie w trudnych chwilach(pogrzeb w rodzinie) i uśmiechu na co dzień
Chciałabym WAS mocno uściskać,ale mogę to tylko wyrazić wirtualnie,trzymajcie się cieplutko,choć na dworze pogoda nie najlepsza,miłej niedzieli

Odp: DZIĘKUJĘ

zuzi
  • zuzi

  • Posty: 2077
  • Przepisy: 174
  • Artykuły: 13
Dawno mnie na forum nie było ale mam nadzieję że powoli to się zmieni. Cieszę się A.B. że masz same dobre opinie-kiedyś różnie to bywało jak "goscie" mogli wstawiać swoje opinie.
Przy okazji pozdrawiam moich wirtualnych znajomych (stęskniłam się za wami i za ploteczkami),moze za jakiś czas wróce do was na stałe i bede miała dobre wieści (na razie czekam na ich 100% potwierdzenie).

Odp: DZIĘKUJĘ

Sarenka
  • Sarenka

  • Posty: 3284
  • Przepisy: 571
  • Artykuły: 1
A ja bym chciala z tego miejesca podziekowac Tobie A.B. Pojawilas sie tutaj nie tak dawno, a juz zdazylas wniesc sporo dobrych przepisów, szczerosci i otwartosci. Fajnie, ze niektorzy otwarcie potrafia wyrazac swoje opinie w kazdej niemal kwestii, takze szczerze mowic o swoim zyciu osobistym, swoich problemach. Dzieki temu tworzy sie miedzy nami rodzaj wiezi, ktora bez szczerosci nie mialaby racji bytu. Obys byla z nami tutaj jak najdluzej, bo glownie dla takich osob jak Ty tutaj jestem i wiem, ze warto dla nich tutaj byc. Buziak
obrazek

Odpowiedz na/ edytuj DZIĘKUJĘ