Dzień dobry? A może siemka...

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Dzień dobry? A może siemka...

kor224
  • kor224

  • Posty: 2
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Co do psa, nie mój, ale link do mojego tutaj: https://www.google.pl/search?newwindow=1&site=&tbm=isch&source=hp&biw=1366&bih=667&q=Volpino+italiano&oq=Volpino+italiano&gs_l=img.3..0.34.3521.0.3788.18.11.0.7.7.0.425.1406.6j2j2j0j1.11.0....0...1ac.1.23.img..4.14.452.NB1s_90YfjM . Moja psina ma trochę mniej futra ;D

Odp: Dzień dobry? A może siemka...

kołczu
  • kołczu

  • Posty: 741
  • Przepisy: 77
  • Artykuły: 1147
Cześć Kornelia, witamy na pokładzie Miło Cię poznać! Śmiało przeszukaj sobie kategorie przepisów desery i kuchnia azjatycka, na pewno znajdziesz coś dla siebie! To Twój piesio na zdjęciu? Uroczy!

kor224 napisał(a):

Nie wiem... Od czego zacząć? Witam mam na imię Kornelia. Z początku to imię było niespotykane. Dzisiaj każdy je zna. To źle. Jestem młoda. Bardzo młoda. Lubi gotować. Najczęściej poszukuję deserów, ale bez bitej śmietany i galaretki. Chociaż, jeśli trafi się jakaś ciekawa potrawa, (najlepiej azjatycka) chętnie skorzystam. Masz jakiś przepis? Pisz! Tylko szukam, ale może kiedyś pojawi się przepis? Pytania? Śmiało, nie gryzę! Na poprawę humoru, zabawne zdjęcie. Pozdrawiam, kor224.

Dzień dobry? A może siemka...

kor224
  • kor224

  • Posty: 2
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Nie wiem... Od czego zacząć? Witam mam na imię Kornelia. Z początku to imię było niespotykane. Dzisiaj każdy je zna. To źle. Jestem młoda. Bardzo młoda. Lubi gotować. Najczęściej poszukuję deserów, ale bez bitej śmietany i galaretki. Chociaż, jeśli trafi się jakaś ciekawa potrawa, (najlepiej azjatycka) chętnie skorzystam. Masz jakiś przepis? Pisz! Tylko szukam, ale może kiedyś pojawi się przepis? Pytania? Śmiało, nie gryzę! Na poprawę humoru, zabawne zdjęcie. Pozdrawiam, kor224.
obrazek

Odpowiedz na/ edytuj Dzień dobry? A może siemka...