Dzień Matki:)

Obserwuj wątek

Dzień Matki

przejs
  • przejs

  • Posty: 94
  • Przepisy: 345
  • Artykuły: 7
A ja prócz cudnych laurek dostałam śniadanie, wykonane przez mojego 7 latka
Sałatkę owocową Widać po składnikach,że bardzo się przejął komponowaniem smaków- obok truskawek , czy rabarbaru pojawiła się tam suszona żurawina i listki melisy Mój kucharz malutki
obrazek

Odp: Dzień Matki:)

zewa
  • zewa

  • Posty: 1113
  • Przepisy: 2423
  • Artykuły: 131
U Kamilka w zerówce występy z okazji dnia Matki będą dopiero 30 maja. Ale już dziś dostałam od Niego pięknego kwiatka i serduszko, które wykonał samodzielnie.
obrazek

Odp: Dzień Matki:)

Ja byłam w szkole przedwczoraj i nie dojechałam na wierszyk mówiony przez Kaję. Tak mi było smutno. Ale świetnie powiedziała Zosię Samosię

Odp: Dzień Matki:)

kasiunia.1981
Jestem mamą już 7 lat i jest to dla mnie wyjątkowe święto.Byłam dzisiaj w szkole u syna i pękałam z dumy i szczęścia kiedy mówił dla mnie wiersz(nauczył się sam w tajemnicy przede mną) i śpiewał piosenkę.Dostałam piękną laurkę i broszkę "kwiatka". A później z młodszym synkiem sami nazbierali kwiatki i zrobili mi piękny bukiet.
obrazek obrazek obrazek

Odp: Dzień Matki:)

kasiunia.1981
W życiu spotykam wielu ludzi
tylko kilku moje serce budzi
w Tobie Mamo mam przyjaciela
bez Ciebie Mamo me serce umiera

Wszystkim mamom składam najserdeczniejsze życzenia z okazji Dnia Matki.
obrazek

Odp: Dzień Matki:)

margolata
  • margolata

  • Posty: 811
  • Przepisy: 169
  • Artykuły: 0
Dla wszystkich mamuś 100 lat w szczęściu i zdrowiu. Kochamy nasze mamy
Po raz pierwszy to też mój dzień niezwykle miły (nawet przeżyje drugą zmianę w pracy)

Odp: Dzień Matki:)

Babciagramolka
Wszystkiego naj naj naj. z okazji dzisiejszego Święta .Obyśmy były dumne z naszych dzieci i by nasze Mamy były z nas dumne . Miłego świętowania .
obrazek

Odp: Dzień Matki:)

dusia30
  • dusia30

  • Posty: 230
  • Przepisy: 52
  • Artykuły: 2
Wszystkim mamusiom życzę wszystkiego najlepszego,zdrówka,radości i miłościMoja córcia ma prawie 12 lat...Jak ten czas szybko leci...a była taka malutka...

Odp: Dzień Matki:)

Kasiaa260
  • Kasiaa260

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja bardzo chciałam upiec mojej mamie z tej okazji jakiś torcik, ale niestety czas mi na to nie pozwolił Trudno, upiekę w weekend bez okazji - też będzie niespodzianka

Odp: Dzień Matki:)

Jojo
  • Jojo

  • Posty: 207
  • Przepisy: 84
  • Artykuły: 1
To prawda ze Dzien Matki to wyjatkowe swieto. Ja mam te przyjemnosc obchodzic je dwa razy w roku . W Niemczech Dzien Matki jest na poczatku maja ale moj najstarszy synek studiuje w Polsce, a i moja Mama tam mieszka. Tak wiec rowniez dzisiaj otrzymalam i przekazalam zyczenia. Niestety zawsze to troche przykro ze nie co roku uda sie osobiscie spotkac w tym dniu , ucalowac i przytulic Mame .. W takich momentach jestem pelna uznania dla obecnej techniki komputerowej gdyz video-rozmowa to zawsze lepsze niz telefon czy list.
Mysle jednak , ze jako dorosle juz dzieci - wszyscy wiemy , ze moze nie ten kwiatek jest najwazniejszy - wazne zeby nasze Mamy czuly sie przez nas kochane i doceniane po prostu na codzien.
Pozdrawiam wszystkie Mamy i zycze Wam wiele milosci i szacunku od Waszych Dzieci.
obrazek

Odpowiedz na/ edytuj Dzień Matki:)