Dziwne zagrywki z nickami

Obserwuj wątek

Odp: Dziwne zagrywki z nickami

Babciagramolka
Kazik- nie mam pojęcia kogo to bawi - już Dziadka gramolka przeżyłam , Babcięgramolkę1 i takie tam .Nudzi się ktoś i tyle .Ani mnie to ziębi ani grzeje . Było by mi tylko przykro gdyby ktoś dostał głupi komentarz lub 1 z tego konta i pomyślał ,ze to ja .
Staram się przy okazji wyjaśnić ,ze mój nick to nie jest nazwa Babci ( gramolącej się gdzieś - choć nazwa podobna a i wiek może temu sprzyjać ) - a żart z tego że jak się ma 9 wnuków to już wszyscy powinni do mnie mówić per Babciu .Zaś dodatek do tej Babci to jak wiesz skrót od mojego imienia ( Grażyna ) i nazwiska .I tyle . Babciagramolka to Babciagramolka i proszę mnie na części nie dzielić .

Trzymaj się .

Odp: Dziwne zagrywki z nickami

Buniu, czy to nie działanie "starego znajomego"?...tak mi przyszło do "łeba ".

Ja spotkałem w kilku miejscach swoje stare nicki"Janek" i "'45Kazik" a i " Kazik45" też już rzekomo się gdzieś pokazał. Obawiam się, że ktoś wstawiając "rozkosze słowne" przysparza mi niepochlebnej opinii w necie, dlatego zawsze podaję gdzie jestem, gdzie działam.
Tutaj na GOTUJMY już kończę swój "żywot".


zmieniono 1 raz (ostatnio 07 lut 2010 19:23 przez Kazik45)

Dziwne zagrywki z nickami

Babciagramolka
Witam Wszystkich
Przez przypadek dotarła do mnie informacja o powstaniu konta Babcia gramolka .Na razie konto jest zerowe - nie pisze postów ( i mam nadzieje komentarzy ) ani nie wstawia punktów .
Ktoś wyraźnie przygotowuje się do wywołania zamętu na stronie.
Nauczona przykrym doświadczeniem wyjaśniam , że nie mam z tym kontem nic wspólnego - ja jestem Babciagramolka ( bez rozdzielenia ) .
Bardzo proszę by jeśli ktoś dostanie komentarz lub punkty z tego konta by dał mi znać .
Wiem ,że na takie zagrywki nic nie można poradzić bo nick jest albo nie przyjmowany przez system ale uważam ,że jest to po prostu nieetyczne .
Miłego dnia życzę .

Odpowiedz na/ edytuj Dziwne zagrywki z nickami