Faszerowane ziemniaki

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Odp: Faszerowane ziemniaki

Ala Sosna
  • Ala Sosna

  • Posty: 29
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Sprawdzony na 100%, tym bardziej w moim przypadku, bo korzystałam z ich usług.
Catering firmowy https://polskiobiad.pl/ na Energetyków 23 w Lublinie, kontakt 787 604 606
Rzetelni, punktualni, kuchnia wprost przepyszna.
https://www.facebook.com/PolskiObiadLublin

Odp: Odp: Odp: Faszerowane ziemniaki

biedroneczki
Zjadłabym takiego ziemniaka Coś mi się zdaje, że mam pomysł na jutrzejszy obiad

Odp: Odp: Faszerowane ziemniaki

mocsłodkości
ciasteczka napisał(a):

mocsłodkości napisał(a):

Czym faszerujecie ziemniaki? Jaki farsz będzie najlepszy dla dzieci, by zjadły całego ziemniaka, a nie samego ziemniaka, a nadzienie na talerzu zostawią.


Można też zapytać dzieci wcześniej co lubią i przygotować farsz z takich składników, które powtarzają się u każdego dziecka


Tak właśnie zrobiłam Okazało się, że misi pomysł to strzał w 10. Wszystkie dzieci lubią te składniki i można zrobić jeden rodzaj bez kombinowania

Odp: Odp: Faszerowane ziemniaki

mocsłodkości
misia5 napisał(a):

mocsłodkości napisał(a):

Czym faszerujecie ziemniaki? Jaki farsz będzie najlepszy dla dzieci, by zjadły całego ziemniaka, a nie samego ziemniaka, a nadzienie na talerzu zostawią.


Ja bym dała mieszankę pieczarek, sera i wydrążonego wcześniej ziemniaka Po upieczeniu posypałabym szczypiorkiem


Tak właśnie zrobiłam. Dodałam mozzarellę, bo moje dzieciaki mają ostatnio bzika na jej punkcie.

Odp: Faszerowane ziemniaki

ciasteczka
mocsłodkości napisał(a):

Czym faszerujecie ziemniaki? Jaki farsz będzie najlepszy dla dzieci, by zjadły całego ziemniaka, a nie samego ziemniaka, a nadzienie na talerzu zostawią.


Można też zapytać dzieci wcześniej co lubią i przygotować farsz z takich składników, które powtarzają się u każdego dziecka

Odp: Faszerowane ziemniaki

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
mocsłodkości napisał(a):

Czym faszerujecie ziemniaki? Jaki farsz będzie najlepszy dla dzieci, by zjadły całego ziemniaka, a nie samego ziemniaka, a nadzienie na talerzu zostawią.


Ja bym dała mieszankę pieczarek, sera i wydrążonego wcześniej ziemniaka Po upieczeniu posypałabym szczypiorkiem

Faszerowane ziemniaki

mocsłodkości
Czym faszerujecie ziemniaki? Jaki farsz będzie najlepszy dla dzieci, by zjadły całego ziemniaka, a nie samego ziemniaka, a nadzienie na talerzu zostawią.

Odpowiedz na/ edytuj Faszerowane ziemniaki