Figurki z czekolady

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Figurki z czekolady

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
biedroneczki napisał(a):

misia5 napisał(a):

biedroneczki napisał(a):

Chciałam zrobić czekoladowego buta. Jaka czekolada będzie do tego najlepsza? Dodam, że to mój debiut


Będzie ciekawie Zamiast czekolady użyj kuwertury. Nie trzeba jej temperować i będziesz miała połysk. W sklepach jest mleczna, gorzka i biała. Od Ciebie zależy jakiej użyjesz  


Nie pomyślałam o kuwerturze. Można ją dostać w sklepach czy trzeba szukać na internecie?


Kuwerturę możesz kupić w wielu sklepach. Na internecie też jednak proponuję poszukać na miejscu. Zawsze wyjdzie taniej bo przesyłki nie płacisz.

Odp: Odp: Figurki z czekolady

biedroneczki
mocsłodkości napisał(a):

biedroneczki napisał(a):

Chciałam zrobić czekoladowego buta. Jaka czekolada będzie do tego najlepsza? Dodam, że to mój debiut


Odważna jesteś Pochwalisz się efektem?


Nie dziękuję Jak mi wyjdzie dam znać.

Odp: Odp: Figurki z czekolady

biedroneczki
misia5 napisał(a):

biedroneczki napisał(a):

Chciałam zrobić czekoladowego buta. Jaka czekolada będzie do tego najlepsza? Dodam, że to mój debiut


Będzie ciekawie Zamiast czekolady użyj kuwertury. Nie trzeba jej temperować i będziesz miała połysk. W sklepach jest mleczna, gorzka i biała. Od Ciebie zależy jakiej użyjesz  


Nie pomyślałam o kuwerturze. Można ją dostać w sklepach czy trzeba szukać na internecie?

Odp: Figurki z czekolady

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
biedroneczki napisał(a):

Chciałam zrobić czekoladowego buta. Jaka czekolada będzie do tego najlepsza? Dodam, że to mój debiut


Będzie ciekawie Zamiast czekolady użyj kuwertury. Nie trzeba jej temperować i będziesz miała połysk. W sklepach jest mleczna, gorzka i biała. Od Ciebie zależy jakiej użyjesz  

Odp: Figurki z czekolady

mocsłodkości
biedroneczki napisał(a):

Chciałam zrobić czekoladowego buta. Jaka czekolada będzie do tego najlepsza? Dodam, że to mój debiut


Odważna jesteś Pochwalisz się efektem?

Figurki z czekolady

biedroneczki
Chciałam zrobić czekoladowego buta. Jaka czekolada będzie do tego najlepsza? Dodam, że to mój debiut

Odpowiedz na/ edytuj Figurki z czekolady