Gdzie kupić jagnięcinę we Wroclawiu?

Obserwuj wątek

Odp: Gdzie kupić jagnięcinę we Wroclawiu?

GoldenFruit_pl
Na pewno w dobrych sklepach mięsnych,tam dostaniesz najprędzej. A co sadzicie o zamawianiu żywności,w tym również mięsa przez internet?

Odp: Odp: Gdzie kupić jagnięcinę we Wroclawiu?

wiliams
  • wiliams

  • Posty: 2
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Możesz napisać które to dokładnie delikatesy na ul. Wiertniczej i w jakie dni mają dostawy ?

Odp: Gdzie kupić jagnięcinę we Wroclawiu?

agabi22
  • agabi22

  • Posty: 334
  • Przepisy: 523
  • Artykuły: 9
w delikatesach przy meczecie na ul. Wiertniczej. lub hala targowa.

Odp: Gdzie kupić jagnięcinę we Wroclawiu?

oszude
  • oszude

  • Posty: 55
  • Przepisy: 183
  • Artykuły: 0
Gdyby była tańsza to napewno można by ją spotkać w każdym mięsnym sklepie. Ja mam tą możliwość że jest w miare dostępna na zamówienie. Ale ja nie Wrocłąw.

Odp: Gdzie kupić jagnięcinę we Wroclawiu?

Bernadetta
  • Bernadetta

  • Posty: 151
  • Przepisy: 947
  • Artykuły: 4
Sama bym chętnie poznała adres sklepu we Wrocławiu, w którym można kupić jagnięcinę... Mnie się raz udało dostać ją na zamówienie, ale sklep mięsny mi zamknęli i teraz jej ani widu, ani słychu

Odp: Gdzie kupić jagnięcinę we Wroclawiu?

Aszi
  • Aszi

  • Posty: 3
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Hej, dziewczyny jak nie możecie dostać jaagnięciny na miejscu to moge polecić Wam rzucić okiem na befsztyk.pl - można zamówić z dostawą, przesyłają w 24h specjalną paczką także o świeżość nie trzeba się martwić

Odp: Gdzie kupić jagnięcinę we Wroclawiu?

jarek-energy
We Wrocławiu jest gmina zydowska więc pewnie dostawce koszerności mają , można zapytać w "Dworze Wazów" o dostawcę..nie wiem jakbym zrobił ale w okolicy to jagnięcina nie jest popularna ....możesz kupic żywca ale....nie kup capa ! wali niemiłosiernie , serio , mam doświadczenie życiowe....

Odp: Odp: Gdzie kupić jagnięcinę we Wroclawiu?

jagna
  • jagna

  • Posty: 65
  • Przepisy: 18
  • Artykuły: 1
Tak, z kupieniem jagnięciny jest u nas spory problem... Czytałam niedawno, ze najprędzej dostanie się ją w sklepach z koszerną żywnością, ale czy coś takiego jest we Wrocławiu to nie mam pojęcia... Chociaż - widziałam już gdzieś strusinę, więc - wszystko możliwe...

Jeśli chodzi o potrawy z jagnięciny, to przyznam sie, że jadłam taką raz w życiu, ale niestety nie w Polsce. Ale - była pyszna, po prostu upieczona z ziemniaczkami i podana z pysznym pieczeniowym sosem. Najprostsze sposoby chyba są najsmaczniejsze ;-)

Odp: Gdzie kupić jagnięcinę we Wroclawiu?

dobry
  • dobry

  • Posty: 1106
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 0
gdzie kupic - nie wiem, ale z ciekawosci, co z niej robisz?
nie takie czeste miesko na naszych stolach, a szkoda...

Gdzie kupić jagnięcinę we Wroclawiu?

Gdzie we Wrocławiu mogę kupić jagnięcinę? znalazłam fajny przepis, ale potrzebuję jagnięciny - gdzie ją dostanę?

Odpowiedz na/ edytuj Gdzie kupić jagnięcinę we Wroclawiu?