Gdzie kupić siatkę wędliniarską?

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Gdzie kupić siatkę wędliniarską?

Paprica
  • Paprica

  • Posty: 10
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Śmiesznie to brzmi ale potwierdze przedmówcę Bajtka... ja kupowałam siatkę w pasmanterii Jeśli chodzi o Warszawę to na pewno w Hali Kopinskiej (tej obok Banacha) taką siatkę w ichniejszej pasmanterii znajdziesz. I to w różnych rozmiarach Wędlinka super wychodzi, nic się nie popsuło, nie spiekło ani nie rozwiązało.

Odp: Odp: Gdzie kupić siatkę wędliniarską?

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
U nas można je kupić w masarniach. Jak nie masz w okolicy masarni to na allegro są tego typu rzeczy.

Odp: Gdzie kupić siatkę wędliniarską?

bajtek
  • bajtek

  • Posty: 249
  • Przepisy: 52
  • Artykuły: 0
margolcia1 napisał(a):

Ostatnie doniesienia ze świata wędliniarskiego nie są dobre dla konsumentów. Dużo słyszy się o przebijaniu dat ważności, przetwarzaniu starych wyrobów w nowe czy myciu wędlin płynem do naczyń dla uzyskania ładnego wyglądu. Producenci nie zastanawiają się nad skutkami swoich oszustw a jak tak! i postanowiłam, że zacznę robić własne wędliny i mięsa pieczone na kanapki.



Niestety nie wiem gdzie można kupić siatki wędliniarskie i sznury do wiązania mięs. Jeśli wiecie gdzie mogę takie coś nabyć to proszę o informację.


I siatki i sznury wędliniarskie z lnu wczoraj widziałam w pasmanterii.......... wiec tam szukaj.

Odp: Gdzie kupić siatkę wędliniarską?

Babciagramolka
Pasmanteria na ul. Wyzwolenia prawie przed skrętem w Krasińskiego - jak jedzie tramwaj 3 --- oczywiście chodzi o Szczecin

Odp: Gdzie kupić siatkę wędliniarską?

oszude
  • oszude

  • Posty: 55
  • Przepisy: 183
  • Artykuły: 0
Popieram własną produkcje wędlin i mięs pieczystych na kanapki. Może w końcu producenci żywności pomyślą co tracą jak sami bedziemy to robić a ich produkty będą pleśniały na ladach sklepowych.

Odp: Gdzie kupić siatkę wędliniarską?

kołczu
  • kołczu

  • Posty: 741
  • Przepisy: 77
  • Artykuły: 1147
Ja nie korzystałem, ale wiem że sporo osób korzysta z tego sklepu http://dobrakielbasa.pl/shop

Można pewnie też spytać w swoim osiedlowym sklepie czy coś w ten deseń, może ktoś coś wie

Gdzie kupić siatkę wędliniarską?

margolcia1
Ostatnie doniesienia ze świata wędliniarskiego nie są dobre dla konsumentów. Dużo słyszy się o przebijaniu dat ważności, przetwarzaniu starych wyrobów w nowe czy myciu wędlin płynem do naczyń dla uzyskania ładnego wyglądu. Producenci nie zastanawiają się nad skutkami swoich oszustw a jak tak! i postanowiłam, że zacznę robić własne wędliny i mięsa pieczone na kanapki.



Niestety nie wiem gdzie można kupić siatki wędliniarskie i sznury do wiązania mięs. Jeśli wiecie gdzie mogę takie coś nabyć to proszę o informację.

Odpowiedz na/ edytuj Gdzie kupić siatkę wędliniarską?