Gdzie w W-wie można zjeść niedrogo kuchnie bałkańską

Obserwuj wątek

Odp: Gdzie w W-wie można zjeść niedrogo kuchnie bałkańską

thegrooba
  • thegrooba

  • Posty: 590
  • Przepisy: 199
  • Artykuły: 0
Pablito napisał(a):

z naciskiem na niedrogo bo jadłem ostatnio w Banja Luce przy puławskiej, ale do najtańszych nie należy


ja bylam i nie narzekam.. Jedzenie smaczne, nawet bardzo.jak na warszawskie ceny nie jest strasznie. Smakuje po domowemu i jest go duzo na talerzu. pycha zupa rybna i z jagnięciną - gdzie byly solidne kawalki mięsa.. Nawet kiedys wstawialam fotki tego co jedlismy wtedy,. ale to pod tematem Co dzis na obiad

Odp: Odp: Gdzie w W-wie można zjeść niedrogo kuchnie bałkańską

kołczu
  • kołczu

  • Posty: 741
  • Przepisy: 77
  • Artykuły: 1147
to jest nesebar. byłem parę razy, świetna knajpa - pycha żarcie i nie tak znowu drogo.

Odp: Gdzie w W-wie można zjeść niedrogo kuchnie bałkańską

nutella
  • nutella

  • Posty: 36
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 4
Raczej tradycyjne potrawy. Króluje tam tzw. ser bułgarski - przypomina trochę kozi, trochę fetę... Jadłam tam sałatkę szopską (ponoć tradycyjna na Bałkanach) - właśnie z tym serem. I gdyby nie ten ser, byłaby dość przeciętna. Próbowałam jeszcze jednego dania na ciepło, nie mogę sobie przypomnieć nazwy (na pewno na "m" ) - przypominało zapiekankę, polecam.

Odp: Odp: Gdzie w W-wie można zjeść niedrogo kuchnie bałkańską

Mufinka1
  • Mufinka1

  • Posty: 27
  • Przepisy: 8
  • Artykuły: 0
A co tam można zjeść?

Odp: Gdzie w W-wie można zjeść niedrogo kuchnie bałkańską

nutella
  • nutella

  • Posty: 36
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 4
Przy Marszałkowskiej, koło pl. Unii lubelskiej jest restauracja bułgarska. Byłam tam z Groupona, więc ciężko ocenić mi czy jest tam tanio, czy nie... na pewno drożej niż w chińczyku

Gdzie w W-wie można zjeść niedrogo kuchnie bałkańską

Pablito
  • Pablito

  • Posty: 380
  • Przepisy: 10
  • Artykuły: 0
z naciskiem na niedrogo bo jadłem ostatnio w Banja Luce przy puławskiej, ale do najtańszych nie należy

Odpowiedz na/ edytuj Gdzie w W-wie można zjeść niedrogo kuchnie bałkańską