Gdzie wakacje w tym roku i w jakim składzie?

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Gdzie wakacje w tym roku i w jakim składzie?

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
a ja już nie mogę się doczekać wrześniowego krótkiego urlopu...wybieram się, oczywiście, na grzyby
w "wątku grzybowym" są zdjęcia z ostatniej soboty - byłam w lesie i "cóś" tam nazbierałam

Odp: Odp: Gdzie wakacje w tym roku i w jakim składzie?

Sarenka
  • Sarenka

  • Posty: 3284
  • Przepisy: 571
  • Artykuły: 1
Kocham góry, bedac dzieckiem, marzylam, ze pewnego dnia zamieszkam w jakies gorskiej osadzie, w ciszy, spokoju, zdala od zgielku i kurzu szarych miast... Nadal kocham gory, ale poki co nie mysle o zandnych przyjemnosciach, mam nadzieje, ze jeszcze je sobie odbije nie raz

Odp: Odp: Gdzie wakacje w tym roku i w jakim składzie?

misia53
  • misia53

  • Posty: 7268
  • Przepisy: 345
  • Artykuły: 0
pusieczek2@wp.pl napisał(a):

Wróciłam już z urlopu i jestem bardzo zadowolona mimo moich wcześniejszych obaw.Pokój z łazienką,gospodarze bardzo mili.Na zdjęciach -pokój ,zalew czorsztyński w Frydmanie i Tatry w oddali

Och pusieczku ,aż Ci zazdroszczę , ja już nie mogę się doczekać kiedy pojadę..

Odp: Odp: Gdzie wakacje w tym roku i w jakim składzie?

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
Pusieczek, piekne miejsce! Dobrze, że wypoczełaś

Odp: Gdzie wakacje w tym roku i w jakim składzie?

pusieczek2@wp.pl
Wróciłam już z urlopu i jestem bardzo zadowolona mimo moich wcześniejszych obaw.Pokój z łazienką,gospodarze bardzo mili.Na zdjęciach -pokój ,zalew czorsztyński w Frydmanie i Tatry w oddali
obrazek obrazek obrazek

Odp: Gdzie wakacje w tym roku i w jakim składzie?

VillaToskana
Uwaga Zanim zaplanujesz wczasy nad morzem przeczytaj to ogłoszenie!

Jeśli chcesz naprawdę wypocząć, to powinieneś wiedzieć na co zwrócić uwagę wybierając miejsce w którym się zatrzymasz. Przeczytaj poniższe ogłoszenie a unikniesz nudy , kiepskiego jedzenia, hałaśliwych sąsiadów a zyskasz miłe wspomnienia z urlopu w wyjątkowym miejscu.

Ile razy wróciłeś z wczasów bardziej zmęczony niż wtedy gdy na nie wyjeżdżałeś? Pokoje były ciasne, ceny wygórowane, obsługa nie miła, jedzenie niesmaczne, nudziłeś się jako mops a tłum hałaśliwych wczasowiczów nie pozwalał wypocząć.

Możesz wybrać miejsce, które zaskoczy Cię wieloma bezsprzecznymi atutami:

lokalizacja-Pogorzelica, miejscowość uzdrowiskowa w gminie Rewal
plaża w Pogorzelicy w 2008 roku jako jedna z trzech miejscowości w Polsce otrzymała Błękitną Flagę
przed wojną w tym budynku znajdowała się gospoda „Pod Niemieckim Dębem”
kameralny hotel/pensjonat składający się z 14-tu komfortowo wyposażonych pokoi
obszerny ogrodzony teren wokół hotelu, możliwość zabawy dla dzieci, organizacji ognisk,..
parking na terenie obiektu
gabinet odnowy biologicznej oferujący masaże, kosmetykę ciała, kosmetykę twarzy, terapię promieniami podczerwonymi, solarium, nowoczesne metody wyszczuplania i modelowania sylwetki, redukcji cellulit, drenażu limfatycznego, bezoperacyjnego liftingu twarzy i ciała z zastosowaniem urządzenia Lipotonic wytwarzającego mikroprądy
spokojna okolica, wiodąca do plaży 900 metrową malowniczą ścieżką przebiegającą przez sosnowo-dębowy las
w bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się stadnina koni, kort tenisowy, jezioro z rezerwatem ptactwa wodnego, kolej wąskotorowa z zabytkowym dworcem Gryfickiej Kolei Wąskotorowej z przełomu XIX/XX w.
możliwość wypożyczenia markowych rowerów oraz wędkowania w pobliskich jeziorach
i stawach
pokoje od 110 zł za osobę, w cenie: śniadania i obiadokolacje serwowane przez Szefa kuchni toskańskiej

Jeżeli chcesz spędzić niezapomniane wczasy to zadzwoń pod nr 0 501 286 700, 0 501 604 775 lub napisz maila biuro@villatoskana.pl i zarezerwuj termin urlopu. Pamiętaj obiekt jest kameralny więc nie zwlekaj, ponieważ ilość miejsc jest ograniczona!

Jeśli chcesz odwiedź naszą stronę www.villatoskana.pl
obrazek obrazek obrazek

Odp: Odp: Gdzie wakacje w tym roku i w jakim składzie?

Sarenka
  • Sarenka

  • Posty: 3284
  • Przepisy: 571
  • Artykuły: 1
Pusiaczku, moj by tak samo zareagowal na strozowanie Bo przeciez pojechalibysmy sie tam relaksowac, a nie nudzic w samotnosci Ale zawsze dobrze jest sobie zrobic male odmiany, by zatesknic za tym, co juz sie przejadlo Ale ja sama w lesie bym nie zostala, chyba za duzo horrorow sie w dziecinstwie naogladalam

Odp: Odp: Gdzie wakacje w tym roku i w jakim składzie?

madzia1
  • madzia1

  • Posty: 147
  • Przepisy: 7
  • Artykuły: 0
madzia19795 napisał(a):

A ja bede siedziec w domu,tylko na wekendy bedziemy jezdzic nad jezioro moim lubym,to jest maniak nurkowania.Starszego syna wysylam na oboz zeglarski,zeby przynajmniej on mial fajne wakacje.A ja z maluchem-piaskownica-super

ja w tym roku tez bede siedziec w domu niestety

Odp: Odp: Odp: Gdzie wakacje w tym roku i w jakim składzie?

Doro
  • Doro

  • Posty: 2811
  • Przepisy: 8
  • Artykuły: 0
Anula napisał(a):

Doro napisał(a):

My mielismy jechac do Sopotu, ale facet podal mi zly numer konta, wiec nie moglam jemu zaliczki wyslac. Wiec zdecydowalismy sie na Jastrzebia Gore, gdzies nawet slyszalam ze tam jest slicznie, spokoj ,lasy, morze. To chyba bedzie to czego szukamy z mezem, a tych okolic nie znamy wiec......Ale to jeszcze tak daleko, bo urlop mamy dopiero pod koniec sierpnia

Ja bylam w Jastrzebiej Gorze,co prawda dawno dawno temu na koloniach,ale pamietam ze bylo tam batdzo ladnie,tylko na plaze trzeba bylo schodzic po takich wielkich schodach,no ale przez tyle lat moglo sie pozmieniac(chodzi mi o schody)Az sie rozmazylam,dziecinstwo,kolonie nad morzem albo w gorach-to byly czasy

Anula , wspomienia to fajna rzecz tez czesto wspominam kolonie. Ja przewaznie jezdzilam w Jelenio-gorskie, a nad morze to sami z kolezankami i kolegami, to byly cudowne czasy

Odp: Odp: Gdzie wakacje w tym roku i w jakim składzie?

Anula
  • Anula

  • Posty: 2320
  • Przepisy: 336
  • Artykuły: 1
Doro napisał(a):

My mielismy jechac do Sopotu, ale facet podal mi zly numer konta, wiec nie moglam jemu zaliczki wyslac. Wiec zdecydowalismy sie na Jastrzebia Gore, gdzies nawet slyszalam ze tam jest slicznie, spokoj ,lasy, morze. To chyba bedzie to czego szukamy z mezem, a tych okolic nie znamy wiec......Ale to jeszcze tak daleko, bo urlop mamy dopiero pod koniec sierpnia

Ja bylam w Jastrzebiej Gorze,co prawda dawno dawno temu na koloniach,ale pamietam ze bylo tam batdzo ladnie,tylko na plaze trzeba bylo schodzic po takich wielkich schodach,no ale przez tyle lat moglo sie pozmieniac(chodzi mi o schody)Az sie rozmazylam,dziecinstwo,kolonie nad morzem albo w gorach-to byly czasy

Odpowiedz na/ edytuj Gdzie wakacje w tym roku i w jakim składzie?