Gofry pieczone

Obserwuj wątek

Odp: Gofry pieczone

KinkaS
  • KinkaS

  • Posty: 4
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
To gofry można w piekarniku robić? Szok! Zepsuła mi się gofrownica, więc jestem uratowana!

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Gofry pieczone

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
mocsłodkości napisał(a):

misia5 napisał(a):

Znalazłam przepis na takie gofry jednak nie mogę go tu wkleić, ani skopiować linku. Mogę ci przesłać link do takich gofrów przez prywatną wiadomość  


Jasne, że chcę Prześlij mi go proszę na prywatną wiadomość. W końcu wypróbuję nową foremkę


Zatem kopiuję link i Ci wysyłam Zerknij na pocztę za chwilę powinnaś mieć namiar na stronę z przepisem na takie gofry Daj znać jak smakowały takie pieczone gofry

Odp: Odp: Odp: Odp: Gofry pieczone

mocsłodkości
misia5 napisał(a):

Znalazłam przepis na takie gofry jednak nie mogę go tu wkleić, ani skopiować linku. Mogę ci przesłać link do takich gofrów przez prywatną wiadomość  


Jasne, że chcę Prześlij mi go proszę na prywatną wiadomość. W końcu wypróbuję nową foremkę

Odp: Odp: Odp: Gofry pieczone

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
Znalazłam przepis na takie gofry jednak nie mogę go tu wkleić, ani skopiować linku. Mogę ci przesłać link do takich gofrów przez prywatną wiadomość  

Odp: Odp: Gofry pieczone

mocsłodkości
Dzięki za namiar na przepis. Jesteś pewna, że koleżanka dawała to ciasto do formy silikonowej i piekła w piekarniku? Wolę się upewnić, żebym nie miała potem całego piekarnika do mycia jak mi to ciasto urośnie i "wylezie" z formy

Odp: Gofry pieczone

sniadaniedolozka
To jest mój ulubiony przepis na gofry: http://photo-kuchnia.blogspot.com/2016/07/najlepsze-gofry.html

Ja sama nie robiłam w formach do piekarnika, ale kolezanka robiła i sobie chwali

Gofry pieczone

mocsłodkości
Dostałam od teściowej dwie silikonowe formy do gofrów. Niestety nie ma do nich dołączonego przepisu. Ma ktoś może taki przepis? Boję się zrobić gofry z tradycyjnego przepisu, bo nie wiem czy to ciasto będzie do tego dobre. Może mnie ktoś poratować?

Odpowiedz na/ edytuj Gofry pieczone