Gotowanie na ekranie ^_^

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Gotowanie na ekranie ^_^

robaczek
  • robaczek

  • Posty: 867
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja oglądałam master chef z Wielkiej Brytanii jak te program się pojawił w naszej telewizji. Teraz stwierdzam, że o wiele bogatszą jest wersja z Australii choć i ta z USA niczego sobie.

Odp: Gotowanie na ekranie ^_^

ciasteczka
Erufi napisał(a):

Jeśli taki wątek już był to przepraszam, ale nie mogłam znaleźć.

Mam do was małe pytanie.

Jakie programy kulinarne najczęściej lub najchętniej oglądacie i dlaczego właśnie te?

Ja np. bardzo lubię oglądać Master Chef'a prawdopodobnie ze względu na rywalizację i zachowania uczestników, chociaż amerykańskiego Master Chef'a oglądałam dla Gordona Ramsaya ^_^
Ogólnie chyba lubię oglądać kulinarne reality show tak z samej ciekawości.

Bardzo fajne według mnie są też podróżnicze programy o tematyce kulinarnej. Można dzięki nim w pewien sposób poznać przeróżne miejsca świata. Nie tylko zostaje widzom przedstawiona tradycyjna czy miejscowa kuchnia, ale często również ukazane są zwyczaje czy też kultura danego regionu, co np. dla mnie jest bardzo interesujące.

Czasami też oglądam te programy, które są zrobione w formie poradników kulinarnych, że prowadzący krok po kroku mówi co robi i jak to robi Fajnie jest raz po raz poznać coś nowego i czasem w tych programach są dawane dobre rady związane z gotowaniem i nie tylko ^_^


Ja oglądam Master chef USA

Odp: Gotowanie na ekranie ^_^

mocsłodkości
Też lubię programy typu Master Chef Lubię też programy Jakubiaka, Marietty Mareckiej, Jamie Olivera, Gordona Ramsaya

Gotowanie na ekranie ^_^

Erufi
  • Erufi

  • Posty: 8
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Jeśli taki wątek już był to przepraszam, ale nie mogłam znaleźć.

Mam do was małe pytanie.

Jakie programy kulinarne najczęściej lub najchętniej oglądacie i dlaczego właśnie te?

Ja np. bardzo lubię oglądać Master Chef'a prawdopodobnie ze względu na rywalizację i zachowania uczestników, chociaż amerykańskiego Master Chef'a oglądałam dla Gordona Ramsaya ^_^
Ogólnie chyba lubię oglądać kulinarne reality show tak z samej ciekawości.

Bardzo fajne według mnie są też podróżnicze programy o tematyce kulinarnej. Można dzięki nim w pewien sposób poznać przeróżne miejsca świata. Nie tylko zostaje widzom przedstawiona tradycyjna czy miejscowa kuchnia, ale często również ukazane są zwyczaje czy też kultura danego regionu, co np. dla mnie jest bardzo interesujące.

Czasami też oglądam te programy, które są zrobione w formie poradników kulinarnych, że prowadzący krok po kroku mówi co robi i jak to robi Fajnie jest raz po raz poznać coś nowego i czasem w tych programach są dawane dobre rady związane z gotowaniem i nie tylko ^_^

Odpowiedz na/ edytuj Gotowanie na ekranie ^_^