Gotuj z ajurwedą!

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Gotuj z ajurwedą!

ewela24
  • ewela24

  • Posty: 323
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Nie wiedziałam, że to ma związek z jogą. Proszę o jakieś informacje

Odp: Gotuj z ajurwedą!

Bardzo mnie to zaciekawiło. Słyszałam przedtem o diecie ajurwedyjskiej i o jodze, ale nigdy się w to nie wgłębiłam. Też jestem ciekawa, na co jest ona polecana?

Odp: Odp: Gotuj z ajurwedą!

ewela24
  • ewela24

  • Posty: 323
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Brzmi ciekawie i zachęcająco. Dzięki za odpowiedź!

Odp: Gotuj z ajurwedą!

karolina m
Ja stosuje.Pierwsza książka, która nie tylko zawiera przepisy kulinarne ale również holistycznie traktuje o zdrowiu.
Książka w prosty sposób pokazuje jak ze zwykłego ryżu zrobić hinduską ucztę po połączeniu z dwoma składnikami.
mówi tez o walorach zdrowotnych niektorych owoców i warzyw.

Odp: Gotuj z ajurwedą!

ewela24
  • ewela24

  • Posty: 323
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Cześć! A Ty interesujesz się tą tematyką? Stosujesz rady zawarte w tej książce? Jeśli tak, to co dokładnie? Dlaczego ją polecasz, komuś ta kuchnia pomogła?

Gotuj z ajurwedą!

DominikaWojek
cześć,

chciałam podzielić się z wami informacją o nowej książce Gotuj z ajurwedą dla zdrowia, wspaniale połączone przepisy z wiedzą o zdrowym odżywianiu się i duchowością hinduską. Ja kupiłam w Zielonym Sklepie na stronie wydawnictwa, ale pewnie już można w innych. Moja opinia:

Znakomity przewodnik po tym jak należy gotować, dobierać do siebie składniki, jak leczyć dolegliwości jedzeniem. Jestem oczarowana i zafascynowana tą kuchnią, naprawdę trzeba zacząć i skosztować!

Dziękuję, pozdrawiam wszystkich, obadajcie, może spodoba się wam jak i mnie....

Odpowiedz na/ edytuj Gotuj z ajurwedą!