Gry towarzyskie

Obserwuj wątek

Odp: Gry towarzyskie

elajza
  • elajza

  • Posty: 13
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Polecam Prawda czy Wyzwanie Alexandra, znacie? To najbardziej szalona gra ever, w której rzuca się kostką i przesuwa po planszy odpowiadając na pytania albo wykonując zadania. Ostatnio siedzieliśmy nad nią na domówce do białego rana. A ile ciekawych rzeczy sie można dowiedzieć o innych

Odp: Odp: Odp: Gry towarzyskie

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
skuter5 napisał(a):

A gry planszowe? Ja ostatnio grałem z dzieciakami siostry w grę wyścig. Myślałem, że oszaleję. Jak nie powrót na start to do szpitala A jak już przeszedłem te nieszczęsne pola to przed samą metą stanąłem na polu, które przeniosło mnie praktycznie na sam początek gry. Ręce mi opadły, a dzieciaki składały się ze śmiechu Aż piszczały. A ja od początku zaczynałem i tradycyjnie 5 razy powrót na start lub do szpitala Zabawa przednia Dorosłym też się spodoba


A myślałam, że tylko ja mam pecha w tej grze Jak już przejdę pierwszą "pułapkę" to wpadam w następną To jedna z najfajniejszych gier jakie mamy w domu Nigdy się nie nudzi

Odp: Odp: Gry towarzyskie

skuter5
  • skuter5

  • Posty: 899
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
A gry planszowe? Ja ostatnio grałem z dzieciakami siostry w grę wyścig. Myślałem, że oszaleję. Jak nie powrót na start to do szpitala A jak już przeszedłem te nieszczęsne pola to przed samą metą stanąłem na polu, które przeniosło mnie praktycznie na sam początek gry. Ręce mi opadły, a dzieciaki składały się ze śmiechu Aż piszczały. A ja od początku zaczynałem i tradycyjnie 5 razy powrót na start lub do szpitala Zabawa przednia Dorosłym też się spodoba

Odp: Gry towarzyskie

ciasteczka
robaczek napisał(a):

Macie pomysł na gry na imprezę towarzyską? Zaproszono nas na taką imprezę i nie wiemy jaką grę można zabrać, a każdy ma ze sobą jakąś przynieść. Jakieś pomysły?


A może jenga, monopol, albo eurobiznes?

Odp: Gry towarzyskie

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
robaczek napisał(a):

Macie pomysł na gry na imprezę towarzyską? Zaproszono nas na taką imprezę i nie wiemy jaką grę można zabrać, a każdy ma ze sobą jakąś przynieść. Jakieś pomysły?


Tak sobie myślę, że przecież nie trzeba niczego wielkiego przynosić Wystarczą długopisy, kartki papieru i można w stare dobre państwa miasta zagrać

Odp: Gry towarzyskie

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
robaczek napisał(a):

Macie pomysł na gry na imprezę towarzyską? Zaproszono nas na taką imprezę i nie wiemy jaką grę można zabrać, a każdy ma ze sobą jakąś przynieść. Jakieś pomysły?


Może gra Dobble? 

Gry towarzyskie

robaczek
  • robaczek

  • Posty: 867
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Macie pomysł na gry na imprezę towarzyską? Zaproszono nas na taką imprezę i nie wiemy jaką grę można zabrać, a każdy ma ze sobą jakąś przynieść. Jakieś pomysły?

Odpowiedz na/ edytuj Gry towarzyskie