Grzyby

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Grzyby

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
ciasteczka napisał(a):

Ja uwielbiam podgrzybki To moje ulubione grzyby i to ich zawsze wypatruję w lesie Teraz jeszcze ich nie ma przynajmniej w naszych lasach. Są kozaki i całą masa borowików. Pojawiają się też maślaki. Kurek u nas nie widziałam, a szkoda, bo uwielbiam te pyszne grzyby.


Też uwielbiam podgrzybki Uwielbiam też borowiki oraz kurki, które mój mąż zbiera w okolicznych lasach. Są pyszne i mega aromatyczne. Marzy mi się wypad do lasu Może w końcu namówię męża na rodzinny wypad na grzyby

Odp: Grzyby

ciasteczka
Ja uwielbiam podgrzybki To moje ulubione grzyby i to ich zawsze wypatruję w lesie Teraz jeszcze ich nie ma przynajmniej w naszych lasach. Są kozaki i całą masa borowików. Pojawiają się też maślaki. Kurek u nas nie widziałam, a szkoda, bo uwielbiam te pyszne grzyby.

Grzyby

skuter5
  • skuter5

  • Posty: 899
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Nie wiem jak u Was ale u nas zaczął się sezon na grzyby. W lesie pełno tego dobra. Człowiek boi się, że na jakiś wejdzie Jakie grzyby najczęściej zbieracie, a jakich unikacie? Ja unikam zbierania kani bo szczerze mówiąc boję się, że się pomylę z muchomorem. Uwielbiam za to zbierać kurki, maślaki, podgrzybki, borowiki, kozaki zwłaszcza te czerwone Marzy mi się znalezienie rydza, ale u nas ich nie widziałem. Może kiedyś w innym lesie mi się to uda.

Odpowiedz na/ edytuj Grzyby