Guma we włosach

Obserwuj wątek

Odp: Guma we włosach

Coś zimnego lód np

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Guma we włosach

ciasteczka
O to to. Dzieciaki mają czasem szalone pomysły

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Guma we włosach

mocsłodkości
misia5 napisał(a):

ciasteczka napisał(a):

Ten sposób jest najlepszy. Problem jest z usunięciem rzepów. Istny koszmar. Kto wyjmował ten wie


O tak Jak się zapląta kilka rzepów to nic. Gorzej jak się cała kula przyczepi i nie puści. Masakra. 


O rzepach to mi nawet nie mówcie. Ostatnio dzieciaki bawiły się że mają śnieżki Rany co się działo. Siedziały potem jeden za drugim i wyjmowali sobie rzepy z włosów. Było śmiechu co nie miara choć i łzy się do oczu szły bo jakby na to nie patrzył przy długich włosach jest utrudnione zadanie.

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Guma we włosach

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
ciasteczka napisał(a):

Ten sposób jest najlepszy. Problem jest z usunięciem rzepów. Istny koszmar. Kto wyjmował ten wie


O tak Jak się zapląta kilka rzepów to nic. Gorzej jak się cała kula przyczepi i nie puści. Masakra. 

Odp: Odp: Odp: Odp: Guma we włosach

ciasteczka
Ten sposób jest najlepszy. Problem jest z usunięciem rzepów. Istny koszmar. Kto wyjmował ten wie

Odp: Odp: Odp: Guma we włosach

mocsłodkości
misia5 napisał(a):

misia5 napisał(a):

mocsłodkości napisał(a):

Macie jakiś patent na pozbycie się gumy do żucia z włosów? Wiem, że radykalnym posunięciem jest ich ścięcie ale córka ma długie włosy, które wolałaby zatrzymać


Do gumy przyłóż kostki lodu. Jak guma stwardnieje łatwiej ją będzie wykruszyć z włosów. 


Wcześniej postarajcie się ją tak zgnieść żeby była jak najbardziej płaska. To przyspieszy cały proces


Tak właśnie zrobiłam. Teraz mam sposób na takie szalone pomysły. Oby tylko nie trzeba było go często stosować

Odp: Odp: Guma we włosach

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
misia5 napisał(a):

mocsłodkości napisał(a):

Macie jakiś patent na pozbycie się gumy do żucia z włosów? Wiem, że radykalnym posunięciem jest ich ścięcie ale córka ma długie włosy, które wolałaby zatrzymać


Do gumy przyłóż kostki lodu. Jak guma stwardnieje łatwiej ją będzie wykruszyć z włosów. 


Wcześniej postarajcie się ją tak zgnieść żeby była jak najbardziej płaska. To przyspieszy cały proces

Odp: Guma we włosach

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
mocsłodkości napisał(a):

Macie jakiś patent na pozbycie się gumy do żucia z włosów? Wiem, że radykalnym posunięciem jest ich ścięcie ale córka ma długie włosy, które wolałaby zatrzymać


Do gumy przyłóż kostki lodu. Jak guma stwardnieje łatwiej ją będzie wykruszyć z włosów. 

Guma we włosach

mocsłodkości
Macie jakiś patent na pozbycie się gumy do żucia z włosów? Wiem, że radykalnym posunięciem jest ich ścięcie ale córka ma długie włosy, które wolałaby zatrzymać

Odpowiedz na/ edytuj Guma we włosach