Hej :D

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Hej :D

robertjankopp napisał(a):

Oj kup kup sobie Pani Elżbietko to naprawdę pomaga,najlepiej brać przez jeden tydzień po 1 tabletce jak są efekty to przerwać.na jakiś czas.sen się reguluje i jest na prawdę dobrze.



Dzieki za rade....juz od dawna nosze sie z takim zamiarem ale jakos tak schodzi bede musiala wybrac sie do polskiej apteki i poszukac

Odp: Hej :D

Senqa
  • Senqa

  • Posty: 142
  • Przepisy: 69
  • Artykuły: 0
Ja kiedys cierpialam na bezsennosc,mialam wielkie problemy ze snem,ale od kad mam Meli,mogla bym zasnac bez problemu na -14 nago.Z pewnoscia

Odp: Hej :D

robertjankopp
Oj kup kup sobie Pani Elżbietko to naprawdę pomaga,najlepiej brać przez jeden tydzień po 1 tabletce jak są efekty to przerwać.na jakiś czas.sen się reguluje i jest na prawdę dobrze.

Odp: Hej :D

Co za plaga ta bezsennosc .....chyba tez bede musiala sobie kupic ta malatonine

Odp: Hej :D

robertjankopp
Ja też nie mogę się oderwać od laptopa ale melatonina pomaga 1 tabletka 1 przed spaniem i zasypia się jak niemowlę.Nie uzależnia i wstaje się wypoczętym.

Odp: Odp: Hej :D

Senqa
  • Senqa

  • Posty: 142
  • Przepisy: 69
  • Artykuły: 0
annaherda26 napisał(a):

Ja również cierpię na bezsennośćIdę spać dopiero około 1.00.Jak tylko dzieci idą spać i jak mam posprzątane to siadam przed komputerem

Tez sprzatalam i siadalam przed leptopem jak Meli szla spac,a teraz prysznic ii lulu

Odp: Hej :D

annaherda26
Ja również cierpię na bezsennośćIdę spać dopiero około 1.00.Jak tylko dzieci idą spać i jak mam posprzątane to siadam przed komputerem

Hej :D

Senqa
  • Senqa

  • Posty: 142
  • Przepisy: 69
  • Artykuły: 0
Co robicie o tej godzinie zazwyczaj ? Ja ostatnio mam "problem" z Meli ktora nie spi zbyt wiele .... razem z nia cierpie na bezsennosc,ale jest wesolo ;-)
obrazek

Odpowiedz na/ edytuj Hej :D