HERBALIFE. Kilka istotnych informacji.

Obserwuj wątek

HERBALIFE. Kilka istotnych informacji.

loveliness
Witam. Jestem dystrybutorem Herbalife i chciałbym zawrzeć parę faktów związanych z produktami tej firmy.
Jeśli chodzi o dostępność tych produktów to są dostępne tylko u dystrybutorów którzy mają podpisane umowy o dystrybucję z Herbalife i którzy posiadają odpowiednie narzędzia do sprzedaży. Dlatego produktów tej firmy nie da się kupić w aptece czy tez w sklepie. Jeśli chodzi o sprzedaż na portalach aukcyjnych to każdy dystrybutor ma zakaz sprzedawania produktów na takich właśnie stronach. Każdy dystrybutor ma śledzony tok swojej pracy. I np. za wystawienie produktu na portalu aukcyjnym (np allegro) zostaje mu odebrana licencja za którą zapłacił niemałe pieniądze.
Jeśli chodzi o allegro. Na tym portalu można kupić rzekomo produkty herbalife po atrakcyjnych cenach (dużo niższych niż u dystrybutora). Produkty te są najczęściej podrabiane, niewiadomo jakiego pochodzenia. Fakty są okrutne.Herbalife wytacza procesy sądowe takim sprzedawcom właśnie. Przytoczę tutaj fakty z jednej rozprawy. Jeden chłopak ktory sprzedawał produkty Herbalife, przesypywał do opakowań produktu F1 odżywkę węglowodanową. dokładnie gainera 737, który dawał całkowicie odwrotne działanie. Zamiast klienci tracić na wadze to przybierali albo stali w miejscu. Ludzie kupują produkty na portalach aukcyjnych a potem jest płacz i lament i takie właśnie wypowiedzi: ''stosowałam ale nie działają te produkty''. Chciałem tylko zaznaczyć ze nikt na allegro nie daje gwarancji zwrotu pieniędzy w przypadku niezadowolenia z produktów. Natomiast u dystrybutora Herbalife jest taka gwarancja.
Gwarantuje ze orginalne produkty Herbalife działają w 99 % na każdego człowieka.
Jeśli chodzi o cenę to nie jest taka wysoka jak ludziom się wydaje.
Weźmy przyklad produktu Formuła1:
Jest to produkt który ma zastąpić jeden posiłek dziennie w naszej diecie.
Koszt F1- 170zł
Załóżmy że zastąpimy śniadanie.
Teraz przeliczmy ile kosztuje codziennie śniadanie.
2 bułki z masłem i z wędliną, czy też jakiś nabiał, pomidor czy ogórek, parę listków salaty, herbata. Każdy jak dokładnie policzy to się okaże że śniadanie codziennie kosztuje ok 6 lub 7 zł.
170 zł podziel przez 30 dni = 5,66zł wniosek prosty.
Pijesz koktajl (chudniesz zdrowo) i jeszcze oszczędzasz na jedzeniu. Do tego masz gwarancję zwrotu kasy. To jest właśnie orginalny Herbalife.
Nie napisalem tego postu żeby się zareklamować ale żeby ludziom uświadomić jak wygląda sprawa z produktami Herbalife.
Zapraszam na strony zainteresowachych.

http://www.katalogcrw.com/loveliness/
http://www.idealnafigura.com/loveliness/

Odpowiedz na/ edytuj HERBALIFE. Kilka istotnych informacji.