humanitarna "kuchnia"

Obserwuj wątek

Odp: humanitarna "kuchnia"

mediana
  • mediana

  • Posty: 429
  • Przepisy: 3
  • Artykuły: 0
małe sprostowanie antybiotyków do stymulacji wzrostu już się nie stosuje (dość duże kary i łatwo się to w PIW wykrywa) Hormonów w Polsce i UE też nie, są w USA Nas zalewa tania żywność z UE więc nie opłaca się dodawać więcej niż biostymulatory bo soja modyfikowana(o którą jest taka batalia w rządzie) dobrze się wywiązuje z terminów. Najgorsze jest to co się po uboju dodaje.

Odp: humanitarna "kuchnia"

annajot
  • annajot

  • Posty: 298
  • Przepisy: 9
  • Artykuły: 0
ja tam w ogole nie jem mięsa, bo i po co?

"W dobie hodowli przemysłowej zwierząt, najważniejsza stała sie ilośc wyprodukowanego mięsa. Skutkuje to więc jakością pożywienia mięsnego. Przeciętny zjadacz mięsa nie zdaje sobie sprawy z tego, co tak naprawdę wchłania w swoim kotlecie podczas obiadu. Tymczasem razem z mięsem, poza cholesterolem - głównym powodem miażdżycy, zawałów serca, nadciśnienia, udaru mózgowego, do naszych organizmów mogą wtargnąc dioksyny, priony, komórki raka i wirusy wywołujące choroby nowotworowe. Mięso zawiera duże ilości pestycydów i antybiotyków, którymi karmione są zwierzęta hodowlane, substancje hormonalne, trujące glikozydy, wreszcie adrenalinę, związaną ze stresem zwierząt podczas hodowli i ich uśmiercania." (http://www.wegetarianie.pl/htmlp-5.html)

Odp: humanitarna "kuchnia"

dobry
  • dobry

  • Posty: 1106
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 0
ja tez po prostu zakazalbym tego i to wszystko
nie do zaakceptowania

Odp: humanitarna "kuchnia"

mediana
  • mediana

  • Posty: 429
  • Przepisy: 3
  • Artykuły: 0
dokładnie

Odp: humanitarna "kuchnia"

cremebrule
  • cremebrule

  • Posty: 1197
  • Przepisy: 29
  • Artykuły: 0
ale swinki mozna na mieso hodowac bez meczenia, a tamto to juz jakies wyrafinowane sposoby...

Odp: humanitarna "kuchnia"

ajla
  • ajla

  • Posty: 6
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
świnki też się męczy.. cóż..

Odp: Odp: humanitarna "kuchnia"

jarek-energy
męczenie zwierząt...i obrzydlistwo..

Odp: humanitarna "kuchnia"

mediana
  • mediana

  • Posty: 429
  • Przepisy: 3
  • Artykuły: 0
ja już się wypowiedziałam na ten temat w jednym z wątków w którym poruszałam postawę Makłowicza

humanitarna "kuchnia"

chef
  • chef

  • Posty: 406
  • Przepisy: 16
  • Artykuły: 0
czyli co sądzicie na temat hodowli gęsi na fois gras , albo piesków na ragout , czy strusi itd... ?

Odpowiedz na/ edytuj humanitarna "kuchnia"