Jajecznica

Obserwuj wątek

Odp: Jajecznica

kulinarnyprzemek
Witam! Może sprawdź eggcook.pl, żeby sprawdzić mnóstwo ciekawych przepisów na jajecznice!

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Jajecznica

kulinarnyprzemek
Polecam eggcook.pl, mnostwo sprawdzonych przepisow na jajecznice.

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Jajecznica

mocsłodkości
Ja robię najczęściej bez dodatków. Dużo zależy na co mamy ochotę. Jajecznica z kurkami jest genialna i jedna w swoim rodzaju. Nawet jajecznica z naszymi ukochanymi podgrzybkami nie daje rady jej przebić Dzieciaki lubią jajecznicę z boczkiem lub kabanosami. 

Odp: Odp: Odp: Odp: Jajecznica

paulinna28
Jajecznica z kurkami jest mega pyszna. Zawsze robiłam z pomidorami, pieczarkami i szynką, a ostatnio własnie dałam się namówić na wersję z kurkami. Innej już nie chcę

Odp: Odp: Odp: Jajecznica

biedroneczki
Ja kocham jajecznicę bez dodatków Jednak czasem lubię zaszaleć i dodaję do niej kurki, albo tak jak robiła nasza mama porwane na niewielkie kawałki pieczywo ( jajecznicę zjadaliśmy, a chleb zostawał więc mama dodawała nam go do jajecznicy pod koniec jej przygotowania )

Odp: Odp: Jajecznica

ciasteczka
ciasteczka napisał(a):

Ja uwielbiam jajecznicę z kurkami Najlepsze są te świeże przyniesione prosto z lasu choć i te mrożone będą do tego celu dobre  


Zapomniałam dodać, że mój mąż uwielbia jajecznicę z boczkiem wędzonym. W sezonie grzybowym zajada się jajecznicą z podgrzybkami, a wiosną do jajecznicy dodaje świeżo zerwany szczypiorek.

Odp: Jajecznica

ciasteczka
Ja uwielbiam jajecznicę z kurkami Najlepsze są te świeże przyniesione prosto z lasu choć i te mrożone będą do tego celu dobre  

Jajecznica

robaczek
  • robaczek

  • Posty: 867
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Co dodajecie do jajecznicy, żeby podnieść jej walory smakowe i, by z nudnej stała się wyjątkowa? Mąż zachwala jajecznicę z pomidorami, ale jakoś nie mogę się do tego połączenia przekonać. A co u Was trafia do jajecznicy?

Odpowiedz na/ edytuj Jajecznica