jak wysyłacie paczki?

Obserwuj wątek

Odp: jak wysyłacie paczki?

przejs
  • przejs

  • Posty: 94
  • Przepisy: 345
  • Artykuły: 7
Haha, też się spamu spodziewałam właśnie, jak tylko zobaczyłam pierwszy post

Odp: jak wysyłacie paczki?

Koper
  • Koper

  • Posty: 54
  • Przepisy: 677
  • Artykuły: 0
Tak mnie zastanawiało, dlaczego ktoś zakłada konto na portalu kulinarnym, nie dodaje ani jednego przepisu, tylko od razu idzie na forum i zadaje pytanie o wysyłaniu paczek?
Ale jak tylko zobaczyłam odpowiedź kogoś, kto też specjalnie założył konto na portalu kulinarnym, żeby wejść na forum i zabrać głos w sprawnie absolutnie niezwiązanej z gotowaniem, to sprawa stała się jasna :-)

"tania" i "martagb" znalazły genialny sposób na darmową reklamę w internecie

Odp: jak wysyłacie paczki?

martagb
  • martagb

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja wole jednak kuriera. Przyjedzie i zabierze paczki i nie muszę stac w kilometrowych kolejkach do okienka ani taszczy tego wszystkiego. Ostatnio korzystałam z wysylamtaniej.pl i jestem zadowolona.

Odp: jak wysyłacie paczki?

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
a dlaczego poczta odpada? ja wszystko wysyłam Pocztą Polska - małe paczuszki i większe - kwestia zapakowania, ale wysyłając kurierem też musisz to zrobić. Jeśli nie wiesz jak zapakować przejdź się na pocztę i zapytaj pracownika jak to zrobić.

Do większych miast paczki dochodzą już następnego dnia, do mniejszych miejscowości 2 - 3 dni później

jak wysyłacie paczki?

tania
  • tania

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Zrobiłam małą wiosenną wyprzedarz i teraz mam problem jak to powysyłac. Poczta raczej chyba odpada, myślałam o firmie kurierskiej ale nie bardzo wiem jaką wybrac bo jak się okazuje jest ich trochę. Może ktoś coś doradzic?

Odpowiedz na/ edytuj jak wysyłacie paczki?