Jak zrobić zdjęcie w zdjęciu?? :)

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Jak zrobić zdjęcie w zdjęciu?? :)

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
evita0007 napisał(a):

Bahus napisał(a):

Ja obrabiam zdjęcia w Photo Shopie. Program rewelacyjny i wszechstronny...jednak dość drogi (a "piratów" nie polecam)


chodzi Ci Bahus o Adobe Photoshop ? tez go mam ale trudny jest troszke dla mnie ;(


Oczywiście, że tak. Przepraszam za mylną nazwę. Napisałem tak jak mówię na co dzień.
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: Jak zrobić zdjęcie w zdjęciu?? :)

thegrooba
  • thegrooba

  • Posty: 590
  • Przepisy: 199
  • Artykuły: 0
Ja mam najnowsza wersje i to po angielsku To raczej program z ktorego korzystam robiąc projekty na studiach, jest bardzo profesjonalny, mozna w nim zdziałac cuda i fantazyjne efekty. A zdjęcia potraw malo obrabiam i działam szybko . Kontrast zmieniam w galerii fotografii uslugi windows life (czyli taka przegladarka tradycyjna zdjec a mozna tez je szybko 3 kliknieciami i pociagnięciami myszki edytować), a napisy, kolaże i zmniejszanie robię w picasie

Odp: Odp: Jak zrobić zdjęcie w zdjęciu?? :)

evita0007
  • evita0007

  • Posty: 1332
  • Przepisy: 423
  • Artykuły: 0
Bahus napisał(a):

Ja obrabiam zdjęcia w Photo Shopie. Program rewelacyjny i wszechstronny...jednak dość drogi (a "piratów" nie polecam)


chodzi Ci Bahus o Adobe Photoshop ? tez go mam ale trudny jest troszke dla mnie ;(

Odp: Jak zrobić zdjęcie w zdjęciu?? :)

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
Ja obrabiam zdjęcia w Photo Shopie. Program rewelacyjny i wszechstronny...jednak dość drogi (a "piratów" nie polecam)
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: Odp: Odp: Jak zrobić zdjęcie w zdjęciu?? :)

evita0007
  • evita0007

  • Posty: 1332
  • Przepisy: 423
  • Artykuły: 0
Netka napisał(a):

evita0007 napisał(a):

Możesz też użyć programu PhotoScape tez jest za darmo do pobrania w internecie i jest bardzo prosty w obsłudze i jest bardzo duży wybór w łaczeniu fotek zobacz obrazek

Tego akurat nie znalam.Dzieki



Proszę

Odp: Odp: Jak zrobić zdjęcie w zdjęciu?? :)

Netka
  • Netka

  • Posty: 1327
  • Przepisy: 408
  • Artykuły: 0
evita0007 napisał(a):

Możesz też użyć programu PhotoScape tez jest za darmo do pobrania w internecie i jest bardzo prosty w obsłudze i jest bardzo duży wybór w łaczeniu fotek zobacz obrazek

Tego akurat nie znalam.Dzieki

Odp: Jak zrobić zdjęcie w zdjęciu?? :)

evita0007
  • evita0007

  • Posty: 1332
  • Przepisy: 423
  • Artykuły: 0
Możesz też użyć programu PhotoScape tez jest za darmo do pobrania w internecie i jest bardzo prosty w obsłudze i jest bardzo duży wybór w łaczeniu fotek zobacz obrazek
obrazek

Odp: Odp: Jak zrobić zdjęcie w zdjęciu?? :)

margolata
  • margolata

  • Posty: 811
  • Przepisy: 169
  • Artykuły: 0
thegrooba napisał(a):

Nie ma sprawy jak coś to pytajCzekamy więc na efekty zdjęciowe

Jak tylko uruchomię chłopa do ściągnięcia programu i znajdę troszkę czasu to pokombinuję Dzięki

Odp: Jak zrobić zdjęcie w zdjęciu?? :)

thegrooba
  • thegrooba

  • Posty: 590
  • Przepisy: 199
  • Artykuły: 0
Nie ma sprawy jak coś to pytajCzekamy więc na efekty zdjęciowe

Odp: Jak zrobić zdjęcie w zdjęciu?? :)

A.B.
  • A.B.

  • Posty: 1458
  • Przepisy: 259
  • Artykuły: 3
Ja też posługuję się Picassem,wejdź na pasek narzędzi i znajdź opcję kolarz,wybrane zdjęcia zaznacz i dodaj plusem.W ustawieniach są różne opcje kolarzy,warto się zapoznać z tym programem,daje on wiele możliwości.Życzę udanej zabawy

Odpowiedz na/ edytuj Jak zrobić zdjęcie w zdjęciu?? :)