Jaką macie pogodę za oknem?

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Jaką macie pogodę za oknem?

mocsłodkości
U nas weekend był piękny i słoneczny. Idealny na rodzinne wycieczki Dzisiejszy dzień był jeszcze piękniejszy Moc słońca i bezchmurne niebo

Odp: Odp: Jaką macie pogodę za oknem?

misia5
  • misia5

• Przepisy: 556
  • Artykuły: 0
U nas dzisiaj było całkiem przyjemnie. Co prawda trochę wiało, ale było ciepło i słonecznie- (zwłaszcza popołudniu )

Odp: Jaką macie pogodę za oknem?

mocsłodkości
U nas cały czwartek wiało jak nie wiem co. Było ciepło, ale bardzo wietrznie.

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Jaką macie pogodę za oknem?

ciasteczka
U nas wietrznie i chłodno choć w lesie grzyby jeszcze rosną więc nie ma tak źle Jutro wybieramy się na opieńki

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Jaką macie pogodę za oknem?

mocsłodkości
U nas jest pochmurno i pada. Pogoda pod znakiem ciepłego łóżka, pysznej kawy i doskonałego delikatnego ciasta

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Jaką macie pogodę za oknem?

robaczek
  • robaczek

• Przepisy: 0
U nas zimno, ponuro i mokro. Nie lubię takiej pogody. Non stop chce mi się spać :/

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Jaką macie pogodę za oknem?

robaczek
  • robaczek

• Przepisy: 0
U mnie też jakoś specjalnie ciepło nie ma. Jednak raz na jakiś czas słońce próbuje przebić się przez grubą warstwę chmur.

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Jaką macie pogodę za oknem?

mocsłodkości
U nas pogoda nijaka. Szaro i buro, bo słońca nie ma. Jednak nie pada. Jest tylko chłodno.

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Jaką macie pogodę za oknem?

biedroneczki
U nas pada i wieje. Pogoda iście barowa.

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Jaką macie pogodę za oknem?

ciasteczka
U nas w dzień było całkiem przyjemnie. Trochę wiało, ale było ciepło. Natomiast teraz wieje na potęgę.

Odpowiedz na/ edytuj Jaką macie pogodę za oknem?