jaki blender

Obserwuj wątek

Odp: jaki blender

ani87
  • ani87

  • Posty: 2
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Kielichowy, profesjonalny blender gastronomiczny np. Hendi: [url]https://www.gastrro.pl/rodzaj-lokalu/bar/blendery-barowe.html[/url]

Odp: jaki blender

All4gastro_pl
I jak kwestia kupna blendera, w dalszym ciągu się zastanawiasz czy już wybrałaś odpowiedni model? Jeżeli watek jest aktualny to koniecznie pochwal się na forum, czekamy na Twoją odpowiedź.

Odp: jaki blender

yacha
  • yacha

  • Posty: 6
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja mam blender Tefal high speed, wszystko miksuje dosłownie błyskawicznie. I ma duży kielich, ponad 2 litry, naprawdę dużo pomieści

Odp: Odp: jaki blender

ElkaKk
  • ElkaKk

  • Posty: 8
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
To prawda lepiej zainwestować w lepsze urządzenie. Mój pierwszy blender był prezentem i się okazało, że ma mało mocy, a po jakimś czasie nic praktycznie nie mogłam z nim zrobić. Dlatego kupując blender nie chciałam oszczędzać i wybrałam z większą mocą obrotową.

Odp: jaki blender

All4gastro_pl
Wszystko zależy do naszych potrzeb, natomiast też z drugiej strony nie ma sensu oszczędzać na blenderze bo potem często przydaje nam się w kuchni i lepiej wybrać solidny model, szukając w sklepach online. Akurat pod tym względem możemy pomóc.

Odp: jaki blender

Olenna
  • Olenna

  • Posty: 10
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Jeśli trafi się na naprawdę dobrą firmę, to taki sprzęt bez większego problemu służył będzie latami. Ja kupowałam blender i inne sprzęty za pośrednictwem specjalistycznego sklepu ( usunięte przez moderatora). Można w nim liczyć na naprawdę niezłą jakość.

Odp: jaki blender

Beata Grabowska
ja kupowałam na (usunięte przez moderatora) i jestem zadowolona Kupiłam kielichowy

jaki blender

Paulina Tokarczyk
chcę kupić blender i znalazłam taki zwykły albo kielichowy ( usunięte przez moderatora) i mam dylemat. Który bardziej przydatny?

Odpowiedz na/ edytuj jaki blender