Jakie klocki

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Jakie klocki

robaczek
  • robaczek

  • Posty: 867
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
B.Sadowska80 napisał(a):

Drewniane wydają mi się mimo wszystko bezpieczniejsze i bardziej przyjazne percepcji dziecka. Sama wybrałam właśnie takie. Zdecydowanie bardziej pobudzają wyobraźnie dziecka


Zatem kupię drewniane Dzięki za pomocne opinie

Odp: Jakie klocki

B.Sadowska80
Drewniane wydają mi się mimo wszystko bezpieczniejsze i bardziej przyjazne percepcji dziecka. Sama wybrałam właśnie takie. Zdecydowanie bardziej pobudzają wyobraźnie dziecka

Odp: Jakie klocki

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
robaczek napisał(a):

Chciałbym kupić dziecku w wieku 5 lat klocki. Pytanie tylko jakie będą najlepsze. Lepsze będą kolorowe drewniane czy może plastikowe?


My kupiliśmy młodszej córce klocki drewniane. Teraz słychać łomot walącej się wieży lub domków. Bawi się nimi świetnie Kilka kloców jest źle wyprofilowanych więc nie da się ułożyć jakiejś mega dużej wieży, ale dziecko jest zachwycone

Odp: Jakie klocki

biedroneczki
robaczek napisał(a):

Chciałbym kupić dziecku w wieku 5 lat klocki. Pytanie tylko jakie będą najlepsze. Lepsze będą kolorowe drewniane czy może plastikowe?


Ja jestem za drewnianymi

Odp: Jakie klocki

mocsłodkości
robaczek napisał(a):

Chciałbym kupić dziecku w wieku 5 lat klocki. Pytanie tylko jakie będą najlepsze. Lepsze będą kolorowe drewniane czy może plastikowe?


Dużo zależy od dziecka i od tego jakie klocki ma już w domu. Jeśli nie ma drewnianych to myślę, że to doskonały pomysł na prezent. A jeśli zaś lubuje się w plastikowych to można mu kupić takie, których nie ma

Jakie klocki

robaczek
  • robaczek

  • Posty: 867
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Chciałbym kupić dziecku w wieku 5 lat klocki. Pytanie tylko jakie będą najlepsze. Lepsze będą kolorowe drewniane czy może plastikowe?

Odpowiedz na/ edytuj Jakie klocki