Jakie mięsa pieczecie na święta?

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Jakie mięsa pieczecie na święta?

ciasteczka
bajtek napisał(a):

Jak do tej pory u mnie królował zawsze karczek pieczony i schab ze śliwkami, a w tym roku zrezygnowałam z karkówki /ponieważ nie mogłam kupić chudej/ i postanowiłam zrobić pieczeń wieprzowo - wołową z paseczkami kurczaka. Wyszła wyśmienita....


Wow. Jaka pieczeń. Wygląda nieziemsko pyszne. Z chęcią zjadłabym kawałek. Dostanę przepis?

Odp: Jakie mięsa pieczecie na święta?

beatriks
  • beatriks

  • Posty: 16
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Wygląda apetycznie! U nas zwykle szynka gotowana, pieczeń i schab ze śliwką.

Odp: Jakie mięsa pieczecie na święta?

bajtek
  • bajtek

  • Posty: 249
  • Przepisy: 52
  • Artykuły: 0
Jak do tej pory u mnie królował zawsze karczek pieczony i schab ze śliwkami, a w tym roku zrezygnowałam z karkówki /ponieważ nie mogłam kupić chudej/ i postanowiłam zrobić pieczeń wieprzowo - wołową z paseczkami kurczaka. Wyszła wyśmienita....
obrazek

Odp: Jakie mięsa pieczecie na święta?

ciasteczka
robaczek napisał(a):

U nas zawsze na stole pojawia się pieczony schab nadziany genialnymi w smaku śliwkami. Zastanawiam się nad złamaniem tej tradycji i upieczeniu innego mięsa. I tu pojawia się pytanie jakie mięso wybrać? Będę wdzięczna za pomoc.


Ja piekę karkówkę. Wychodzi genialna. Jest pyszne i delikatna. Na obiad i na kanapki doskonała

Jakie mięsa pieczecie na święta?

robaczek
  • robaczek

  • Posty: 867
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
U nas zawsze na stole pojawia się pieczony schab nadziany genialnymi w smaku śliwkami. Zastanawiam się nad złamaniem tej tradycji i upieczeniu innego mięsa. I tu pojawia się pytanie jakie mięso wybrać? Będę wdzięczna za pomoc.

Odpowiedz na/ edytuj Jakie mięsa pieczecie na święta?