Kilka uwag o tym jak pisać przepisy by były zgodne z nowymi zasadami

Obserwuj wątek

Jakie zdjęcia do przepisów

Babciagramolka
Przypominam Wszystkim , ze zgodnie z Regulaminem mozemy dostawić przy przepisie 5 zdjęć .
Wstawiamy je w następującuy sposób :

Zdjęcie główne ( rubryka zaraz pod przepisem ) - zdjęcie przedstawiajace gotową potrawę .

Etap 1 - drugie zdjęcie w kolejności
Etap 2 - trzecie zdjecie w kolejnosci
Etap 3 - czwarte zdjecie w kolejnosci
Etap 4 - piąte zdjęcie w kolejnosci

Zdjęcia oznaczone napisami Etap 1--Etap 4 mają przedstawiać proces przygotowania potrawy .

Można wstawić wszystkie zdjęcia ( główne + z procesu przygotowania ) lub samo główne ( gotowej potrawy ) , lub zdjecie główne gotowej potrawy i od 1-4 zdjęć z przygotowań potrawy .

Nie wstawiamy kilku zdjęć gotowej potrawy bo jest to nie zgodne z Regulaminem.
Wiem , ze czasem mamy kilka ciekawych ujęć gotowej potrawy którymi chcielibyśmy sie pochwalić . Nic nie stoi na przeszkodzie . Po opublikowaniu przepisu , na dole pod nim ( nad komentarzami ) po prawej stronie jest napis :

Komentarze do ...................... .......................(strona 1 z 1 ) Forum (0)

Klikamy na Forum - a potem na dole strony na napis Odpowiedz . I już jesteśmy na stronie takiej jak na Forum dotyczącej tego przepisu . Możemy tam napisać swoje dodatkowe uwagi i wstawić dodatkowe 3 zdjęcia .

Proszę zajrzyjcie do przepisów i wypróbujcie tą opcję .

Przypominam o tym bo ostatnio często zmuszona jestem ( i pewnie nie tylko ja ) do blokowania dublujących się zdjęć przy przepisach ( przedstawiajacych gotową potrawę ).








Odpowiedz na/ edytuj Kilka uwag o tym jak pisać przepisy by były zgodne z nowymi zasadami