Kakao

Obserwuj wątek

Odp: Kakao

Karola66
  • Karola66

  • Posty: 8
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Kakao używam jednej sprawdzonej firmy od lat Jest pyszne Zawsze używam je, kiedy robię muffiny Są wtedy słodkie i ładny brązowy kolorek mają Zimą jako dodatek do moich muffinek zawsze na wierzch dodaję mój ulubiony dżem o smaku truskawkowym (usunięte przez moderatora). Natomiast jeśli jest lato, a już niebawem ono nadejdzie, to wówczas wtedy sama robię polewę z świeżych truskawek , polewam nią muffiny i na koniec posypuję wiórkami kokosowymi ! Są wtedy PYCHA !

Odp: Odp: Kakao

mocsłodkości
Ja niestety musiałam się przerzucić z kakaa które uwielbiałam na inne, ponieważ moje ulubione przestało być sprowadzane do sklepu choć można je było w nim kupić przez kilka lat. Na szczęście odkryłam inne wyśmienite kakao, które daje niesamowite efekty smakowe, a do tego jest mega aromatyczne. Podchodziłam do niego z rezerwą do pierwszego wypróbowania Od tamtej pory a minęło już sporo czasu używam tylko jego

Odp: Kakao

Kleoo
  • Kleoo

  • Posty: 9
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Chyba w tej kwestii ciężko przebić niezawodne kakao deco morreno Używane u nas od lat nie traci na jakości i oby tak zostało.

Odp: Odp: Kakao

ciasteczka
Ja używam od jakiegoś czasu kakaa produkowanego przez jedną z firm wytwarzających słodkości Na szczęście są dwie więc reklamy nie robię Jest genialne, bo gorzkie i pyszne. Wystarczy niewielka ilość, by przenieść się w inny wymiar

Odp: Kakao

julianna89
Uwielbiam kakao! Praktycznie do każdego wypieku muszę go dodać. Też od lat jestem wierna jednej i tej samej firmie i moim zdaniem nie ma lepszej na rynku. Nie wiem czy mogę robić reklamę, więc napiszę tylko, że to kakao "najwyższej jakość" a ostatnio można było je znaleźć nawet w działach z książkami

Odp: Kakao

skuter5
  • skuter5

  • Posty: 899
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja kupuję jedną i tą samą firmę. Kakao ma bardzo głęboki i intensywny smak i aromat. Wypieki wychodzą genialne i mega aromatyczne. Wystarczy niewielka ilość tego dodatku by ciasto zyskało głębię smaku i koloru.

Kakao

mocsłodkości
Jakie kakao dodajecie do ciast? Na co zwracacie uwagę przy kupnie tego aromatycznego dodatku? Stawiacie na firmę czy może na pochodzenie ziaren, z których ono powstaje?

Odpowiedz na/ edytuj Kakao