Kąpiel dzieci

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Kąpiel dzieci

mocsłodkości
Czyli nie tylko moje pociechy tak mają. Czasem jest to aż irytujące. Zastanawiam się nad zainstalowaniem czasowego wyłącznika światła

Odp: Kąpiel dzieci

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
mocsłodkości napisał(a):

Jak długo Wasze dzieci potrafią brać kąpiel czy też zwyczajnie się myć? Moja średnia córka spędziła ostatnio prawie godzinę w łazience i cały czas jak twierdziła się myła Fakt wyszła czysta, ale ta godzina mnie powaliła. Wasze dzieci też raz za czas potrafią zaszaleć.


Moje dziewczyny też mogłyby siedzieć w wodzie ile się da. Woda lodowana, ale z łazienki słychać tylko jeszcze chwilkę mamo Za momencik wychodzę I tak kilka razy  

Odp: Odp: Kąpiel dzieci

skuter5
  • skuter5

  • Posty: 899
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
robaczek napisał(a):

mocsłodkości napisał(a):

Jak długo Wasze dzieci potrafią brać kąpiel czy też zwyczajnie się myć? Moja średnia córka spędziła ostatnio prawie godzinę w łazience i cały czas jak twierdziła się myła Fakt wyszła czysta, ale ta godzina mnie powaliła. Wasze dzieci też raz za czas potrafią zaszaleć.


E tam dzieci Ja do teraz jak wejdę do wanny to mogłabym w niej leżeć tak długo jak tylko się da Tylko potem te biedne poskurczane palce


Też uwielbiam leżeć w wannie, a małym dzieckiem już nie jestem Żona z niej wyskakuje po kilku minutach, a ja jak mi zimno Chyba, że wyleję trochę wody i doleję gorącej Jednak takie zabiegi tylko jesienią i zimą, bo w lecie pobyt w gorącej wodzie zwłaszcza przy upałach byłby nie do wytrzymania

Odp: Kąpiel dzieci

robaczek
  • robaczek

  • Posty: 867
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
mocsłodkości napisał(a):

Jak długo Wasze dzieci potrafią brać kąpiel czy też zwyczajnie się myć? Moja średnia córka spędziła ostatnio prawie godzinę w łazience i cały czas jak twierdziła się myła Fakt wyszła czysta, ale ta godzina mnie powaliła. Wasze dzieci też raz za czas potrafią zaszaleć.


E tam dzieci Ja do teraz jak wejdę do wanny to mogłabym w niej leżeć tak długo jak tylko się da Tylko potem te biedne poskurczane palce

Odp: Kąpiel dzieci

ciasteczka
mocsłodkości napisał(a):

Jak długo Wasze dzieci potrafią brać kąpiel czy też zwyczajnie się myć? Moja średnia córka spędziła ostatnio prawie godzinę w łazience i cały czas jak twierdziła się myła Fakt wyszła czysta, ale ta godzina mnie powaliła. Wasze dzieci też raz za czas potrafią zaszaleć.


Skąd ja to znam Córka jakby mogła to siedziałaby w wannie non stop a i tak ciągle jej mało

Kąpiel dzieci

mocsłodkości
Jak długo Wasze dzieci potrafią brać kąpiel czy też zwyczajnie się myć? Moja średnia córka spędziła ostatnio prawie godzinę w łazience i cały czas jak twierdziła się myła Fakt wyszła czysta, ale ta godzina mnie powaliła. Wasze dzieci też raz za czas potrafią zaszaleć.

Odpowiedz na/ edytuj Kąpiel dzieci