Katar

Obserwuj wątek

Odp: Katar

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
biedroneczki napisał(a):

Poratujcie. Jak przetrwać katar u faceta? Normalnie można oszaleć. Ja nie wiem co z moim mężczyzną jest nie tak, ale ostatnio przechodzi katar jakby miał grypę plus anginę i gorączkę 40 stopni. Normalnie tragedia. Przydałoby się go na rękach nosić jak małe dziecko. Do tego flacha i smoczek.


Jak ja lubię ten temat O katarze mojego męża można napisać książkę Nikt tak nie cierpi jak on. Tylko on jest taki biedny. Nic nie widzi nic nie czuje i nawet głuchy się robi A jakby się jeszcze nie daj Boże gorączka trafiła. Nic tylko testament pisać  

Odp: Katar

ciasteczka
biedroneczki napisał(a):

Poratujcie. Jak przetrwać katar u faceta? Normalnie można oszaleć. Ja nie wiem co z moim mężczyzną jest nie tak, ale ostatnio przechodzi katar jakby miał grypę plus anginę i gorączkę 40 stopni. Normalnie tragedia. Przydałoby się go na rękach nosić jak małe dziecko. Do tego flacha i smoczek.


Ani mi nie przypominaj tego horroru . Ja nie wiem jak to jest, że my musimy z gorączką sprzątać, gotować, dziećmi się zajmować, a faceci przy katarze umierają Cuda

Katar

biedroneczki
Poratujcie. Jak przetrwać katar u faceta? Normalnie można oszaleć. Ja nie wiem co z moim mężczyzną jest nie tak, ale ostatnio przechodzi katar jakby miał grypę plus anginę i gorączkę 40 stopni. Normalnie tragedia. Przydałoby się go na rękach nosić jak małe dziecko. Do tego flacha i smoczek.

Odpowiedz na/ edytuj Katar