Kawa mrożona

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Kawa mrożona

biedroneczki
pampam napisał(a):

Moim najszybszym sposobem na zimną kawą, jest zmieszanie saszetki kawy 3w1 i zmieszanie z mlekiem, najlepiej w jakimś szejkerze czy czymś tego typu żeby dobrze się zmieszała. Jest to bardziej takie mleko kawowe


Hmmm. Pomysł bardzo mi się podoba. Tylko czy kawa odda cały swój aromat?

Odp: Odp: Kawa mrożona

ciasteczka
pampam napisał(a):

Moim najszybszym sposobem na zimną kawą, jest zmieszanie saszetki kawy 3w1 i zmieszanie z mlekiem, najlepiej w jakimś szejkerze czy czymś tego typu żeby dobrze się zmieszała. Jest to bardziej takie mleko kawowe


Bardzo ciekawy sposób. Takiej kawy jeszcze nie piłam.

Odp: Kawa mrożona

pampam
  • pampam

  • Posty: 6
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Moim najszybszym sposobem na zimną kawą, jest zmieszanie saszetki kawy 3w1 i zmieszanie z mlekiem, najlepiej w jakimś szejkerze czy czymś tego typu żeby dobrze się zmieszała. Jest to bardziej takie mleko kawowe

Odp: Odp: Kawa mrożona

mocsłodkości
biedroneczki napisał(a):

mocsłodkości napisał(a):

Jaki jest Wasz ulubiony przepis na mrożoną kawę?


Ja jeszcze nie piłam kawy mrożonej


To możesz teraz skorzystać z któregoś przepisu dziewczyn i sobie przygotować taką kawę

Odp: Kawa mrożona

mocsłodkości
Bardzo ciekawe pomysły Musze jej wypróbować

Odp: Kawa mrożona

biedroneczki
mocsłodkości napisał(a):

Jaki jest Wasz ulubiony przepis na mrożoną kawę?


Ja jeszcze nie piłam kawy mrożonej

Odp: Kawa mrożona

robaczek
  • robaczek

  • Posty: 867
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
mocsłodkości napisał(a):

Jaki jest Wasz ulubiony przepis na mrożoną kawę?


Ja przygotowuję mocną kawę. Przelewam do pudełka i zamrażam. Co jakieś 10 minut mieszam zawartość pudełka by powstały kryształki a nie ogromna kostka lodu. Gdy zamarznie do szklanki wlewam mleko i dodaję taką zmrożoną kawę

Odp: Kawa mrożona

ciasteczka
mocsłodkości napisał(a):

Jaki jest Wasz ulubiony przepis na mrożoną kawę?


Ja po przygotowaniu kawy studzę ją. Do foremek na lód wlewam do połowy kawę. Zamrażam. potem wlewam mleko i wstawiam ponownie do zamrażarki. Jak całość dobrze zamarznie dodaję do świeżo zaparzonej ale już przestudzonej kawy. Wierzch dekoruję bitą śmietaną

Kawa mrożona

mocsłodkości
Jaki jest Wasz ulubiony przepis na mrożoną kawę?

Odpowiedz na/ edytuj Kawa mrożona