Ketchup

Obserwuj wątek

Odp: Ketchup

SylaUla
  • SylaUla

  • Posty: 2
  • Przepisy: 4
  • Artykuły: 0
Rozumiem córkę Mój tata osobiście woli koncentrat pomidorowy jako dodatek do parówek zamiast ketchupu

Ketchup

zielonka
  • zielonka

  • Posty: 55
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
misia5 napisał(a):

Młodsza córka potrafi zjeść koncentrat pomidorowy. Mnie skręca, a ona chce dokładkę


Oj, dogadałabym się z młodą Koncentrat często zastępuje mi ketchup - posypuję go tylko szczyptą pieprzu i jest dobry do kanapek.

Odp: Ketchup

ciasteczka
Ja nim kupię ketchup sprawdzam co w nim jest. W ostatnich czasach do tego co można kupić pakowane jest tyle zbędnej chemii, że pewnie na starość będziemy przez to świecić

Odp: Odp: Odp: Ketchup

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
zielonka napisał(a):

Używam ketchupu na tyle rzadko, że zwracam uwagę przede wszystkim na smak, nie na skład. Mam swój ulubiony, którego się trzymam.


Ja ze względu na córki, które mają bzika na punkcie pomidorów i wszystkiego co z nich powstaje stawiam na ketchup, który w składzie ma dużo pomidorów, a mało chemii. Młodsza córka potrafi zjeść koncentrat pomidorowy. Mnie skręca, a ona chce dokładkę

Odp: Odp: Ketchup

zielonka
  • zielonka

  • Posty: 55
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Używam ketchupu na tyle rzadko, że zwracam uwagę przede wszystkim na smak, nie na skład. Mam swój ulubiony, którego się trzymam.

Odp: Ketchup

mocsłodkości
Czyli nie tylko ja mam na tym punkcie bzika Uwielbiam ketchup, w którym są pomidory, a nie zagęszczona woda o smaku pomidorowym napakowana przyprawami, żeby nie było czuć zagęszczaczy.

Odp: Ketchup

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
Od kilku lat kupuję ketchup jednej i tej samej firmy. Czym się kieruję? Na pewno nie ceną, bo są tańsze ketchupy od tego co kupuję. Dla mnie najważniejsze jest to co jest w środku zwłaszcza ile jest pomidorów.

Ketchup

mocsłodkości
Witam Mam pytanko Czym kierujecie się kupując w sklepach ketchup? Zwracacie uwagę głównie na cenę i markę czy może na to co jest w środku opakowania. Mąż ostatnio się ze mnie śmiał jak czytałam każdą etykietę nim wsadziłam do koszyka opakowanie ketchupu.

Odpowiedz na/ edytuj Ketchup