Kluski śląskie

Obserwuj wątek

Odp: Kluski śląskie

Witam. Ja standardowo kluski śląskie podaję z śląską roladką i czerwoną kapustą lub ewentualnie z surówką z kapusty kiszonej oczywiście do tego sos własny z mięsa... mmmm Pozdrawiam

Odp: Odp: Kluski śląskie

skuter5
  • skuter5

  • Posty: 899
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja tam jestem mięsożerca i u mnie zawsze z mięsem, albo mięsnym sosem. Czasami robię z sosami grzybowymi - zwłaszcza w sezonie grzybowym, bo z mrożonych czy suszonych grzybów już mi nie smakuje tak jak powinien

Odp: Kluski śląskie

aaaishaaa
  • aaaishaaa

  • Posty: 9
  • Przepisy: 40
  • Artykuły: 1
my jesteśmy kluskożerni i lubimy w każdej postaci Czasami robię je nawet jako knedle z owocami Niekiedy robimy z mąki pszennej, a niekiedy jak np kulam na niedzielę to zawsze od razu więcej i część faszeruję mięsem a do części daję maliny albo śliwkę dla maluchów

Odp: Kluski śląskie

zbysiowa
  • zbysiowa

  • Posty: 1275
  • Przepisy: 725
  • Artykuły: 8
U nas najczęściej z gulaszem

Odp: Kluski śląskie

ciasteczka
Mój mąż uwielbia kluski śląskie z sosem pieczarkowym lub kurkowym Moje pociechy na słodko oraz z boczkiem i przesmażoną cebulką A ja jestem uniwersalna, bo lubię i takie i takie

Kluski śląskie

mocsłodkości
Nie wiem jak Wy, ale ja uwielbiam kluski śląskie. Pyszne, mega delikatne wprost rozpływające się w ustach kluseczki. Z czym najczęściej je podajecie? Wolicie na słodko czy może na wytrawnie?

Odpowiedz na/ edytuj Kluski śląskie