Kochani mam prosbe:)

Obserwuj wątek

Odp: Kochani mam prosbe:)

olimpia200
Kochani dziekuje wszystkim Wam za oceny i komentarze mam nadzieje ze spodoba wam sie moja kuchnia i cos sobie z niej wybierzeciebuziaczki

Odp: Kochani mam prosbe:)

olimpia200
Bunia dziekuje slicznie tym wlasnie zachecilas mnie do intensywnej pracy mam nadzieje ze tak wlasnie bedziemoc buziaczkow

Odp: Kochani mam prosbe:)

Babciagramolka
Nie denerwuj się .Z przepisami to jest tak , że najszybciej zwracają uwagę zdjęcia .Do reszty przepisów trafia się wtedy gdy szuka się czegoś z konkretnej kategorii .Jak ktoś będzie szukał np przepisu na sałatkę to przerzuca takie przepisy i jak go coś zainteresuje to pisze. Jest jeszcze jedno - ci co są na stronie dłużej podświadomie oglądają w pierwszym rzędzie przepisy swoich znajomych .Nic na siłę . Sama zobaczysz , ze za jakiś czas ,, dorobisz " się grona swoich fanów . A ja z przyjemnością pogrzebię w Twoich przepisach bo bardzo lubię kuchnię grecką .
I nie stresuj się - to , że przepis nie ma ocen czy komentarzy nie znaczy , że się nie podoba - po prostu czasem się tylko czyta bo nie sposób nawet przeczytać na bierząco tego co jest wstawiane nie mówiąc już o tym by wszystko oceniać i komentować. Pozdrawiam i miłego dnia.

Kochani mam prosbe:)

olimpia200
Witam wszystkich bardzo serdecznie
Chcialabym poprosic o ocenianie i komentowanie moich przepisow
Mam wrazenie ze nie podobaja sie one wam lub nie sa tak ciekawe,jesli jest inaczej chcialabym zebyscie chociaz troszke zainteresowali sie nimi.
proponuje wam duzo przepisow z tradycyjnej kuchni greckiej poniewaz znam ja bardzo dobrze
Postaram sie dodac jeszcze wiele ciekawych przepisowoczywiscie jesli tego chcecie
Buziaki dla wszystkich

Odpowiedz na/ edytuj Kochani mam prosbe:)