Kociołek

Obserwuj wątek

Odp: Kociołek

eKuchnia_com
W takim razie masz już czarno na białym czym należy się sugerować podczas wyboru takiego kociołka. Daj znać na który model ostatecznie padł wybór,chociaż to uzależnione jest także od budżetu.

Odp: Kociołek

helpless
  • helpless

  • Posty: 20
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Dziękuję za opinię. Ja jeszcze poszperałem w necie i znalazłem niegłupi artykuł na stronce w całości poświęconej kociołkom. To wpis o zaletach naczyń z żeliwa i teraz nawet zastanawiam się czy nie kupić jakiegoś gara do domu z tego tworzywa. Pewnie częściej takie naczynia wykorzystywane są w profesjonalnych kuchniach, ale często organizuję (albo pomagam w organizacji) przyjęć rodzinnych i nie tylko, a takie żeliwo to pewnie długo utrzymuje ciepło. Tu link do artykułu, może ktoś jest ciekawy http://www.kociolekzeliwny.eu/zalety-i-wady-kociolka-i-naczyn-z-zeliwa/

Odp: Kociołek

marek_j
  • marek_j

  • Posty: 62
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Witam,

a czy nie lepiej wybrać kociołek cały żeliwny (przykład nie zdjęciu)? Czy nie jest trwalszy? Czy nie lepszy nad ognisko?

Pytam kompletnie nieretorycznie, bo sam kociołka nie mam, ale wydaje mi się, że jak już kupować to jakiś taki z materiału trwałego, nie do zdarcia zmywakiem, a z tą emalią to różnie może być. :-(
obrazek

Odp: Kociołek

Tatiana1982
Witam, ja mam taki kociołek i powiem że jest bardzo pożyteczny szczególnie latem czy wiosną. Dużo rzeczy smacznych można w nim przygotować także ja ze swojej strony polecam taki kociołek

Kociołek

helpless
  • helpless

  • Posty: 20
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Witam, wraz z znajomymi mamy zamiar zakupić kociołek do plenerowego pichcenia różnych łakoci. Tutaj też moje pytanie, czy taki oto kociołek jest "odpowiedni". Co prawda ceny mocno się wahają, lecz ten wygląda w miarę "solidnie. Proszę Was o porady, jako starszych i bardziej doświadczonych kucharzy.

http://www.dexpol.com/kociolek-zeliwny-7l-z-emaliowanym-wnetrzem-koc6-produkt-37701.html

Odpowiedz na/ edytuj Kociołek