Kolorowe naleśniki

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Kolorowe naleśniki

ewela24
  • ewela24

  • Posty: 323
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Takich wspaniałości jeszcze nie widziałam. Wygląda rewelacyjnie!

Odp: Kolorowe naleśniki

myszka25
  • myszka25

  • Posty: 25
  • Przepisy: 24
  • Artykuły: 0
jejciu że tez na to nie wpadłam by moim dzieciom takie zrobic a te zielone ze szpinakiem..uwielbiam szpinak Babciugramolka jestes genialna są też dobre naleśniki z brzoskwiniami i z bita śmietaną, pychotka

zmieniono 1 raz (ostatnio 23 wrz 2012 22:21 przez myszka25)

Odp: Odp: Kolorowe naleśniki

Babciagramolka
zbysiowa napisał(a):

Babciagramolka napisał(a):

Widzę, że furorę robią czekoladowe naleśniki. Podpowiadam - równie pięknie wygladają w innych kolorach . Mozna ciasto barwic budyniami , barwnikami lub w wypadku pikantnych np szpinakiem

Osobiście wolę budyń lub kisiel, kolor i smak jednocześnie, barwnik tylko awaryjnie)
Piękne Twoje naleśniki Buniu


A ja przeszłam na barwniki i dodatki smakowe bo kisiel albo budyń dają lekko ,, gumowate" ciasto- przeszkadza mi to . Barwniki naturalne - narobiłyście apetytu - zrobię kolorowe na ostro już wiem jakie - nie zdradzę same zobaczycie .

Odp: Kolorowe naleśniki

zbysiowa
  • zbysiowa

  • Posty: 1275
  • Przepisy: 725
  • Artykuły: 8
Babciagramolka napisał(a):

Widzę, że furorę robią czekoladowe naleśniki. Podpowiadam - równie pięknie wygladają w innych kolorach . Mozna ciasto barwic budyniami , barwnikami lub w wypadku pikantnych np szpinakiem

Osobiście wolę budyń lub kisiel, kolor i smak jednocześnie, barwnik tylko awaryjnie)
Piękne Twoje naleśniki Buniu

Odp: Odp: Kolorowe naleśniki

zewa
  • zewa

  • Posty: 1113
  • Przepisy: 2423
  • Artykuły: 131
Chyba nadziałaś je na patyczki do szaszłyków ? Super pomysł.

Odp: Kolorowe naleśniki

Babciagramolka
To dokładam jeszcze zielone na słodko
obrazek

Odp: Kolorowe naleśniki

zewa
  • zewa

  • Posty: 1113
  • Przepisy: 2423
  • Artykuły: 131
a te są z kakao
obrazek

Odp: Kolorowe naleśniki

zewa
  • zewa

  • Posty: 1113
  • Przepisy: 2423
  • Artykuły: 131
Te czerwone są boskie. A to moje różowe ananasowo kokosowe. Swoją drogą to super pomysł na barwienie naleśników. Za każdym razem mamy inne.
obrazek

Kolorowe naleśniki

Babciagramolka
Widzę, że furorę robią czekoladowe naleśniki. Podpowiadam - równie pięknie wygladają w innych kolorach . Mozna ciasto barwic budyniami , barwnikami lub w wypadku pikantnych np szpinakiem
obrazek obrazek obrazek

Odpowiedz na/ edytuj Kolorowe naleśniki