Komentarze

Obserwuj wątek

Odp: Komentarze

dobry
  • dobry

  • Posty: 1106
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 0
a to rzeczywiscie fakt..

Odp: Odp: Komentarze

cremebrule
  • cremebrule

  • Posty: 1197
  • Przepisy: 29
  • Artykuły: 0
a to juz oni tylko wiedza...

Jak dla mnie warte zauwazenia jest to ze akurat Ci co tak pisza to nigdzie blisko czolowki punktowej sie i tak nie doczlapali...

Odp: Komentarze

dobry
  • dobry

  • Posty: 1106
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 0
czytam, czytam, mysle...
najgorsze(?) to, ze Bahus mnie dosc przekonuje
i musze tez powiedziec, ze u nas w (zg)redakcji podnosily sie juz wczesniej takie glosy
wyluzowanie sie to dobry postulat
pytanie tylko czy wlasnie mozliwosc ciśnięcia punktow komentarzami nie powoduje - paradoksalnie - braku luzu u niektorych
bo zamiast popisac sobie cos na forum i dac innym cos od siebie - klepia "dobre, zrobilem" czy inne takie. pytanie czy oni, piszac to, maja cos wspolnego z luzem i dobra zabawa

Odp: Komentarze

cremebrule
  • cremebrule

  • Posty: 1197
  • Przepisy: 29
  • Artykuły: 0
tylko co ma piernik do wiatraka?

Odp: Odp: Komentarze

malgorzata
hehe! dobre...

Odp: Komentarze

jarek-energy
mozna można i ja razem z bahusem jestesmy chyba przeciwni

Odp: Odp: Komentarze

malgorzata
No widzisz! A u nas to nawet o wprowadzeniu euro mozna se pogadac...

Odp: Komentarze

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
No dobra poddaję się....Niech wam będzie...Co do profesjonalizmu to mam go dosyć na co dzień. Tutaj szukam hobbystów takich jak ja. Aby sobie pogadać o jedzeniu, a nie o gramaturach, wydajności surowców, normach itp. (czyli opracowaniu potraw tak aby osiągnąć jak najwyższy zysk). Bardziej mnie interesuje jak Małgosia podała naleśniki niż jakiej obróbce poddać dzika aby były jak najmniejsze ubytki.
Bahus
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: Komentarze

pusieczek2@wp.pl
Bahus wydaje mi się że przesadzasz,jestem przeciw,cieszę się z każdej opinii,a w szczególności z dodania do ulubionych,bo to mnie inspiruje

Odp: Komentarze

cremebrule
  • cremebrule

  • Posty: 1197
  • Przepisy: 29
  • Artykuły: 0
Zgadzam sie z Malgorzata, a ze zdazaja sie takie ludki co faktycznie czasami tylko kropke postawia no coz, forum jest publicznie dostepne i szkoda o nich nawet gadac, a takie komentarze jakich Bahus bys oczekiwal to moze na jakims bardziej profesjonalnym forum byz znalazl?

Odpowiedz na/ edytuj Komentarze