Konkurs lipcowy - uchylamy rabka tajemnicy

Obserwuj wątek

Odp: Konkurs lipcowy - uchylamy rabka tajemnicy

A.B.
  • A.B.

  • Posty: 1458
  • Przepisy: 259
  • Artykuły: 3
No i mamy sałatkowy szał,ale część sałatkowych pomysłodawców idzie tylko na ilość,a nie na jakość. A SZKODA,pozdrawiam cieplutko.

Odp: Konkurs lipcowy - uchylamy rabka tajemnicy

mania
  • mania

  • Posty: 201
  • Przepisy: 72
  • Artykuły: 0
Super i dzieki za odpowiedz

Odp: Odp: Konkurs lipcowy - uchylamy rabka tajemnicy

dobry
  • dobry

  • Posty: 1106
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 0
Beda brane pod uwage tylko przepisy dodane do kategorii salatki (podkategoria dzialu Przystawki). Jezeli salatka do sloika zostanie prawidlowo dodana do dzialu Przetwory i do dzialu Salatki - zostanie wzieta pod uwage. Niestety, jezeli salatka (np. z tunczyka) zostanie wrzucona wylacznie do dzialu Dania, a nie do dzialu Salatki - nie zostana za nia doliczone punkty,
pzdr
dobry

Odp: Konkurs lipcowy - uchylamy rabka tajemnicy

mania
  • mania

  • Posty: 201
  • Przepisy: 72
  • Artykuły: 0
hgg napisał(a):

W najblizszym czasie ruszy lipcowy konkurs na Gotujmy.pl. Ponieważ nie mamy jeszcze kompletu materialow (m. in. zdjec nagrod), a lipiec juz od kilku dni gosci w naszych kalendarzach - przed oficjalnym ogloszeniem konkursu mogę zdradzic, że konkurs bedzie dotyczyl salatek, a wygra w nim 10 osob ktore w lipcu dodadza najwiecej przepisow na salatki. Wszystkich salatkowych maniakow i salatkozercow zapraszam do udzialu... no i nie musze chyba dodawac, ze nagrody beda rowniez salatkowe. Szczegoly wkrotce

pzdr
hgg


Mam pytanie : czy salatki na zime do sloikow rowniez beda brane pod uwage?

Konkurs lipcowy - uchylamy rabka tajemnicy

W najblizszym czasie ruszy lipcowy konkurs na Gotujmy.pl. Ponieważ nie mamy jeszcze kompletu materialow (m. in. zdjec nagrod), a lipiec juz od kilku dni gosci w naszych kalendarzach - przed oficjalnym ogloszeniem konkursu mogę zdradzic, że konkurs bedzie dotyczyl salatek, a wygra w nim 10 osob ktore w lipcu dodadza najwiecej przepisow na salatki. Wszystkich salatkowych maniakow i salatkozercow zapraszam do udzialu... no i nie musze chyba dodawac, ze nagrody beda rowniez salatkowe. Szczegoly wkrotce

pzdr
hgg

Odpowiedz na/ edytuj Konkurs lipcowy - uchylamy rabka tajemnicy