Konkurs Siemensa - nagroda na gotujmy

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Odp: Konkurs Siemensa - nagroda na gotujmy

Ja też zagłosowałam na Naszych - trzymam za was kciuki

Odp: Odp: Odp: Konkurs Siemensa - nagroda na gotujmy

anemon
  • anemon

  • Posty: 87
  • Przepisy: 693
  • Artykuły: 3
Bernadetta napisał(a):

anemon napisał(a):

Widziałam i bardzo podoba mi się i odpowiada mi, takie łączenie tradycji z nowoczesnością.

Anemon, dziękuję Ci bardzo za miłe słowa Pozdrawiam

Proszę bardzo, rozpoznałam tam Twoje i superbaby przepisy i z miłą chęcią oddałam swoje głosy. Mam nadzieję, że inni Użytkownicy z tej strony dołączą się i oddadzą swoje głosy na Wasze przepisy.

Odp: Odp: Konkurs Siemensa - nagroda na gotujmy

Bernadetta
  • Bernadetta

  • Posty: 151
  • Przepisy: 947
  • Artykuły: 4
anemon napisał(a):

Widziałam i bardzo podoba mi się i odpowiada mi, takie łączenie tradycji z nowoczesnością.

Anemon, dziękuję Ci bardzo za miłe słowa Pozdrawiam

Odp: Konkurs Siemensa - nagroda na gotujmy

anemon
  • anemon

  • Posty: 87
  • Przepisy: 693
  • Artykuły: 3
Widziałam i bardzo podoba mi się i odpowiada mi, takie łączenie tradycji z nowoczesnością.

Odp: Wykorzystajcie tę szansę - impreza w stylu słowiańskim

Bernadetta
  • Bernadetta

  • Posty: 151
  • Przepisy: 947
  • Artykuły: 4
Pieorgów nie gotowałam, kaszy nie warzyłam i nie sięgałam do zapisków babci, ale starałam się przygotować iście słowiańskie menu z nutą nowoczesności A najbardziej dumna jestem z tego, że wszystkie potrawy przygotowałam z myślą o tym konkursie i że domownikom (i nie tylko) baaardzo smakowało

Odp: Konkurs Siemensa - nagroda na gotujmy

anemon
  • anemon

  • Posty: 87
  • Przepisy: 693
  • Artykuły: 3
Byłam na stronie SIMENSA zobaczyć na czym to polega i są tam przepisy osób z gotujmy, na które można głosować. Oddałam swoje głosy na naprawdę świetne propozycje osób, które mają na gotujmy.pl dużo wspaniałych przepisów. Jeśli macie na to ochotę, to zagłosujcie również.

Wykorzystajcie tę szansę - impreza w stylu słowiańskim

Kochani, wystarczy tylko "zgotować pierogi", uwarzyć kaszy z okrasą i kiszonym ogórasem, dodać regionalną potrawę z babcinych zapisków i postawić na stół siwuchę - podać wszystko na lnianym obrusie, umaić gałązkami wierzby i po sprawie. No może przydałby się wianek na głowę, a mężowi wąsa dokleić. - Tak urządzona Impreza w stylu słowiańskim pozwoli wam wziąć udział w konkursie Siemensa. Edycja słowiańska trwa do 15 kwietnia 2012. To jest regulamin tego konkursu http://www.mojprzepisnawieczor.pl/regulamin.pdf.

Aby zgarnąć nagrodę również z gotujmy - wystarczy dodać u nas przepis z tej imprezy i załączyć 1 zdjęcie potrawy i 1, które zostało wykorzystane w tamtej galerii (niekoniecznie samej potrawy). U nas trzeba zaznaczyć kategorię KONKURS SIEMENS.

Ze względu na dość skomplikowane procedury obu konkursów macie ogromną szansę na zdobycie nagrody, gdyż zgłoszeń jest naprawdę niewiele.

Tutaj szczegóły naszego konkursu https://gotujmy.pl/konkurs-siemens-smaki-swiata-na-gotujmy-pl,artykuly,11299.html

Poniżej zdjęcie naszej nagrody!
obrazek

Wykorzystajcie tę szansę - impreza w stylu słowiańskim

Czekamy na wasze przepisy związane z konkursem siemensa!

https://gotujmy.pl/konkurs-siemens-smaki-swiata-na-gotujmy-pl,artykuly,11299.html

wciąż możecie wziąć udział w obu konkursach na raz za jednym zamachem. Na stronie siemensa dokumentujecie imprezę, u nas dodajecie przepis.

Teraz jest impreza w stylu słowiańskim, którą bardzo łatwo zaaranżować przy okazji przyjęć wielkanocnych

Powodzenia!

Konkurs Siemensa - nagroda na gotujmy

Przypominam, że każdy kto weźmie udział w konkursie siemensa na ich stronie i doda przepis na gotujmy może niezależnie od tamtego konkursu u na wygrać cennego robota kuchennego. Jakoś nikt się nie kwapi i nagroda wam przepadnie!

Odpowiedz na/ edytuj Konkurs Siemensa - nagroda na gotujmy